Помощ!!! Петна от ябълка.

  • 1 934
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Здравейте мили мами,опитах се да открия в Интернет и дори в този форум лек за петната от ябълка,но уви-не успях.Моля ,ако някой вълшебен трик срещу пустите му петна съществува и вие го знаете-споделете го  bouquet  Благодаря!

# 1
  • Мнения: 1 701
Не съм много сигурна, но защо не пробваш с Вениш? Той се води за всякакви петна, но преди това не трябва да си прала дрехата с друг препарат.
Аз какви петна от диня съм си отгледалааа...  Crazy

# 2
  • Мнения: 10
Ами малкия е само на 3 месеца-този Вениш ме притеснява да не му докара някаква алергична реакция или нещо...незнам!

# 3
  • София
  • Мнения: 62 595
Голяма работа, едни петна. Я недей да се кахъриш за толкова маловажни неща. Сигурноса от пюрето или сока от ябълка на бебето. Да знаеш само колко дрешки са били лекьосани от всякакви хранителни петна при отглеждането на 2 деца... Бум, в пералнята, и колкото излезе, толкова.

# 4
  • Мнения: 2 039
Изключено, няма начин да излязат  Wink Ама наистина, както са ти писали момичетата, какво се кахъриш толкова, голяма работа, това са дрешки, които се носят само 3 месеца все пак  Laughing

# 5
  • UK/София
  • Мнения: 7 681



 Ако за петна от ябълка викаш помощ, при петна от череши трябва да се самоубиеш.

 Мислете малко преди да пускате такива заглавия!

# 6
  • Мнения: 5 026
Махала съм с Апта.

# 7
  • Русе
  • Мнения: 526
   При мен Вениш върши чудеса! Можеш да го опиташ, но според мен само на по-представителните дрешки си заслужава. На ежедневните ще има още много петънца, особено ако сега започвате захранването Wink

# 8
  • Мнения: 864



Май на някой мами им е хоби да нападат новаците!!!Всеки има правото да си пуска каквито теми иска  Grinning

Пробвай Вениш.

# 9
  • Мнения: 2 090
само с белина съм успявала да ги отстраня,но за бели дрехи,на цветно неможе

# 10
  • Мнения: 1 049
С Вениш, само с него сьм махала всякакви петна... от моркови, ябьлки и какво ли не. Ако не стане от пьрвия пьт, повтарям и потретям. Тогава вече определено всичко излиза. Нищо няма да му стане на бебето, аз ползвам Вениш откакто беше на 4 месеца. Нали все пак се цапат врьхните дрехи, лигавниците и не бельото. Препорьчвам ти го.  Peace

# 11
  • Мнения: 10
Благодаря-ще пробвам с Вениш щом казвате.  bouquet

# 12
  • Мнения: 9 973
няма смисъл,тепърва ще се цапате Laughing
а и като излезе петното и утре пак я улекьосате?

# 13
  • София
  • Мнения: 43 904
Каква е таз ябълка.....не мин ябълка петна не ми е оставяла...
Друг е въпроса, че при 3 месечно петната трябва да са ти от мляко или повърнато....и от сорта...
ПРобвай с сано за петна...мисля, че имат и за бебета....но ако са стари петната....надали ще излязат с каквото и да е.....
а може да пробваш и с лигавник за да не стават петна по дрехите...
аз също винаги мн съм се дразнела от петна....

# 14
  • Мнения: 10
Ами доктора ни каза да даваме по малко ябълков сок между кърменията.И понеже едната баба не е в България и му праща много сладки дрешки и иска непрекъснато снимки да и пращаме,а моята майка онзи ден без да иска ликйоса една нова дрешка с която нямаме снимка....та за това.Малко откачена работа е това със снимките ама.... рани хора,разни идеали Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт