Маска за коса на AVON - моля за информация

  • 26 919
  • 548
  •   1
Отговори
  • Мнения: 780
Може ли някой да ми помогне с малко информация за маска за коса на AVON "Planet spa" - conditioning hair mask, Mediterranian olive oil: за какъв тип коса е, как се употребява - на мокра или суха коса, по колко, колко се стои, само с вода ли се измива и т.н.
Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 985
Ако питаш за маската с маслина  на Ейвън, от серията Планет спа- с две ръце съм ЗА! Ползвам вече 4-то или 5-то бурканче. Нямам спомен за какъв тип коса я препоръчваха. Имам чувството, че ще е подходяща за всякакъв. Слагам от маската при измиване. Понякога я ползвам за сгъстител на домашноприготвени маски. Стояла съм и много и малко с нея- около 1 минута. Ефектът винаги е мека, шумоляща, бляскава коса. Измива се с най-обикновена вода. От всички ейвънски маски, които съм ползвала, само тази повторих, че и потретих. Дано съм била полезна.

# 2
  • Мнения: 780
Благодаря много за изчерпателната информация!!!   bouquet С удоволствие ще се "маскирам" сега  Party

# 3
  • Мнения: 985
За нищо ми благодариш, mili46 . Приятно маскиране. Чакам да споделиш своето усещане за тази маска. Хубав ден!   bouquet

# 4
  • Мнения: 43
Аз също си поръчах тази маска, т. като сега е намалена 2 за 13 лв. Отдавна ми бяха казали, че е много добра. Като я получа ще пиша отзиви Simple Smile

# 5
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Маската наистина е страхотна. Лично аз вече използвам втора кутийка.  Със сигурност няма да съжаляваш, че си я купила.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 307
Маската наистина е страхотна, и аз си поръчах две за 13 лв. Със сигурност няма да съжаляваш и ще усетиш мигновено резултата  Peace

# 7
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Аз също я ползвам сега и до момента съм доволна от нея. Имаше коментари, че при някои момичета води до по-бързо омазняване на косата, но като цяло отзивите за нея са положителни и се ползва масово. Нанасям я по време на баня - измивам косата, слагам маската и към края на душа я изплаквам само с вода. При мен не съм усетила по-бързо омазняване на косата после, а ефект определено се усеща.

# 8
  • Мнения: 880
Хубава е,но другата с минералите от Мъртво море на мен ми действа много по-добре,страхотна е и косата ми след нея е много "подредена".

# 9
  • Мнения: 13 664
Хубава е,но другата с минералите от Мъртво море на мен ми действа много по-добре,страхотна е и косата ми след нея е много "подредена".

използвам и двете и от двете съм много доволна. само че разлика то вас като я раснеса на полусуха коса, после завивиам главата с наелон и след това с шал и така оставам за около 20-30мин - през това време върша някаква домакинска работа или си слагам пилинг маска на лицето. Едва след това излаквам. Не знам дали си въобразявам но опредлено така е по-добре..

# 10
  • Мнения: 43
Очарована съм от маската. Просто е страхотна

# 11
  • Пловдив/Бургас
  • Мнения: 156
Маската е страхотна PeaceМаската с минерали от Мъртво море също е вълшебна Heart EyesАз ги редувам.Не омазняват косата. Peace

# 12
  • Мнения: 780
Определено не останах излъгана или разочарована! И аз съм изключително доволна.. поне след първото използване Wink Дано наистина да не предизвика по-бързо омазняване.

# 13
  • Мнения: 2 451



Вчера ми я подариха, майка ми взе присърце опитът ми да си съживя косицата.
Досега не съм ползвала тази маска, ще видим дали ще се отрази добре, но имайки предвид вашите отзиви, маската от маслина изглежда да е добра.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 914
И аз ползвах маската, става много мека косата.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт