Ягодка - информация за пратки, поръчки, плащ&

  • 39 109
  • 1 062
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Здравейте, това е темата, в която ще обсъждаме всичко свързано с техническата част от поръчката в ягодката...как да се поръчваме, забавяне на пратките, как точно се плаща и всичко с което можем да си помогнем...

Wellcome   bouquet


Пътеводит& … 72;не


Фема
Който поръчва чрез Фема, НЕ получава подарък като за първа поръчка, защото всъщност поръчващият сте не вие, а Фема, а за тях това няма как да е първа поръчка

Швейцарск& … 86;щи

Български  … 86;щи


Обсъждане  … 72;ри



Последна редакция: ср, 23 яну 2008, 13:21 от jorjeta

# 1
  • Мнения: 4 371
А какво пречи да се обсъжда в другата? Просто питам Peace

# 2
  • Мнения: 9 095
защото другата е за обсъждане на продуктите, а едва ли има и 2 мнения на стрница за тях Peace

# 3
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Дуци, ми другата е само за продуктите...логично е според мен да се пише само по темата...а за продуктите има всичко на всичко сигурно 50 мнения от 50 страници... Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 462
А какво пречи да се обсъжда в другата? Просто питам Peace

 Ами преди да тръгна да поръчвам, четях само отзивите за продуктите и ме дразнеха 10 страници пълни с това на кой кога му е тръгнала поръчката или нещо от сорта.
 
  Сега си пуснах 1вата поръчка , срещам известни трудности  и моите въпроси разводняват темата.
С отделна тема , мисля че ще е по - лесно дори информация да се намери за даден проблем.

# 5
  • Мнения: 1 196
Мисля, че ще е по добре така да има 2 теми   Peace

# 6
  • Мнения: 515
Да питам тук тогава  Wink Колко време пътуват пратките от Русия до БГ обикновено??? Моята е тръгнла в четвъртък, но още я няма тук... Кога да я очаквам горе долу?

# 7
  • Мнения: 1 196
Моите и двете поръки след Нова Година, пристигнаха точно за 9 дни   Peace

# 8
  • Berlin
  • Мнения: 11 181
може да сложиш в 1втото мнение някакви общи случаи. като : нормално е да ви поискат пак номера и кода на картата чрез e-mail, нормално е 1-2-3 дни да виси плащането. за друго не се сещам...
виза електрон на пощенска банка на мен лично не ми послужи и затова плащам през PayPal.
някакви линкове за проследяване тук нужно ли е да се слагат...
моята 1ва поръчка пристигна сравнително бързо, но не си спомням точно колко  Mr. Green май 2 седмици, което си е 10 работни дни и ми се струва нормално.

# 9
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
моята от 17 е в москва и не мърда а друга която е направена на 18 може да дойде и по рано от първата

# 10
# 11
  • София
  • Мнения: 10 858
Дано тези, които са на "ти" с поръчките имат желание да отварят тази тема и да ни отговарят на въпросите.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 878
ей, браво момичета за отделната тема!

исках да питам - за пръв път ми се случва поръчка да не ми пристигне...имам над 35 до момента, но това е първията такъв случай и днес им писах. така ме нервираха тея гъски в Пощата, защото на сайта на БГ пощи пише, че пратката ми е пристигнала на 24.12 в България, а оная днес така ми се развика, че не можела да знае какво да правя оттук насетне, защото била разпределителка и работела за 200 лв.
всеки път като ходя да си взимам поръчките ми вдига гири...аз виновна ли съм, че работи за 200 лв. аман от вкиснати хора.
та, аз разводних темата съвсем, но исках да попитам тези от вас, които до момента са имали случай, когато поръчката им не е пристигала какво са правели?
писах днес до Ягодка, но те какво са ми виновни, щом това е дошло тук точно за Коледа и някоя убавица от Пощата май си е направила подарък Twisted Evil

# 13
  • София
  • Мнения: 8 931
Подаваш жалба в пощата, заплашваш ги малко и ще видиш как ще се намери. Дано не е варианта с подаръка за служителката, защото ще е много кофти. Аз затова поръчах нещо малко, да видя дали ще го получа, защото вече имам 4 откраднати (поне за мен) пратки от чужбина. За съжаление те бяха с обикновенна поща и нищо не мога да направя.

# 14
  • Мнения: 231
И аз съм съгласна с този вариант наистина в темата трябва да се обсъждат само продуктите а не проблемите с пратките

Общи условия

Активация на акаунт