26 януари (събота) ЛЛЛ среща - Пловдив

  • 1 591
  • 41
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
На 26 януари (събота) ще се проведе ЛЛЛ среща - Пловдив. За пореден път ще се проведе у Анелия (Духи-Пухи) от 11 часа. Анелия ще покаже карта и ще даде адреса Simple Smile
Темата е "Здравословното хранене - нагледно". Всеки ще носи нещо, домашно приготвено от него, здравословно и с минимална обработка. Забравете мазните кюфтета, пържените храни и сладките торти Simple Smile Ще споделим рецептите си и ще хапнем вкуснотийки Grinning
Запишете се кой ще дойде Simple Smile

Ла Лече Лига предлага подкрепа от майки за майки, информация и обучение на кърмещи и бременни майки. Срещаме се всяка последна събота от месеца. Срещите са дискусионни и от неофициален характер. Дават възможност да се запознаете с майки на малки деца от града.
Бременни жени, майки и бебета са винаги добре дошли!

http://www.lalechebg.com/

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 4 128
Ние най-вероятно сме на линия   Peace
Обачетъй като съм много работна, ще нося плодове  Embarassed Няма да мога да приготвя нищо

# 2
  • Мнения: 2 614
Уффф, дали да си донеса дебелото дупе, или чинно да си изчакам софийската среща?  Mr. Green

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
Уффф, дали да си донеса дебелото дупе, или чинно да си изчакам софийската среща?  Mr. Green
Тука ще има манджа и в Сф другия месец пак ще има, два пъти лапане. Иди на двете Simple Smile

# 4
  • Мнения: 8 242
ул. Порто Лагос 4, ет. 1
сем. Малчеви..
Показвам карта  Mr. Green
.. и започвам да мисля какво ще готвя   chef

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Забравете мазните кюфтета, пържените храни и сладките торти Simple Smile Ще споделим рецептите си и ще хапнем вкуснотийки Grinning
Абе Змейковица ме уговаряше тези дни торта да правя, а ти сега ме разочароваш, че не можело такива работи.
А аз напоследък само торти правя  Blush

С торта или без (зависи дали искате да има нездравословна храна) ще дойдем  Simple Smile

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
Торти подсладени с мед или кафява захар, никаква рафинирана Mr. Green Здравословно все пак Simple Smile

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Торти подсладени с мед или кафява захар, никаква рафинирана Mr. Green Здравословно все пак Simple Smile
Сега ще кажеш и да не е много маслена... Ще помисля дали въобще да правя или да спретна едни меденки.... нали са с мед. Но пък имах невероятна идея за украсата... всъщност заради нея ми се искаше да я направя  Simple Smile

# 8
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Ох,защо нямаме толкова хубави инициативи в Габрово? Weary

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
Ох,защо нямаме толкова хубави инициативи в Габрово? Weary
Ние от Габрово идваме да живеем в Сопот за да можем да ходим на кърмачески срещи в Пловдив Mr. Green Пък и Габрово не е толкова далече, 80км до Пловдив, Сопот е на 50 и пак ходя винаги. Паля таратайката, втъквам детето в стола и с песен към срещата Simple Smile

# 10
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Може би ще дойда и аз. Няма да мога да спретна нещо, за това и тоз път ще ползвам магазина. Ще черпя от вас идеи за здравословни манджи. Иначе не отказвам и торта.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
Аз искам да опитам от Бу майонеза без яйца, с мляко Mr. Green Нахална съм Laughing

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Та последно да попитам- да правя ли нездравословна торта или всички държите на здравословното хранене  Mr. Green

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
Нездравословната торта за другия път Mr. Green Ще ти напомня. Сега се събираме за здравословно хранене Simple Smile

# 14
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Уффф, дали да си донеса дебелото дупе, или чинно да си изчакам софийската среща?  Mr. Green
Защо задаваш отговори? Ела и тук и там, разбира се! Чакаме те!

Аз искам да опитам от Бу майонеза без яйца, с мляко Mr. Green Нахална съм Laughing
Ще ме улесниш неимоверно Grinning ако не правя домашните хлебчета, а вместо тях разбъркам една такава майонеза! Благодаря за идеята!

Общи условия

Активация на акаунт