дали е от зъбите

  • 529
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 144
здравейте майчета,ще ви разкажа тази историика,защото се притеснявам ,а може и на някоя от вас да се е случвало подобно нещо.Та на синът ми венците са подготвени за зъбки още от 3-ия месец,а сега е почти на 8 и зъби няма никакви, не това ме притеснява толкова колкото,това че има сополки, гърлото му се зачервява и покашля.Правихме иследвания няколко пъти но  всичко е на ред.Всеки път когато ходиме при педито тя го преслушва гледа гърлото и-''НЯМА ОТ КАКВО ДА СЕ ПРИТЕСНЯВАШ ВСИЧКО Е НА РЕД'' и след това пак сополи,кашлица,гърло даваме лекарства и..................малък омагйосан кръг.На последният преглед педито каза че може да е така заради растенето на зъбите и горкото ми детенце не може да спи,събужда се със запушено носле и започва да си гризе одеалцето.Моля за мнения и съвети.Предварително ви БЛАГОДАРЯ  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 029
възможно е.Когато на Мила й избиват зъбки в повечето случаи е със сополи преди това

# 2
  • Мнения: 668
Ооо да ,познат случай Simple Smile.моят след няколко седмици прави 1 година и нямаме зъби още като вас.И неговите бяха подготвени така и той боледуваше по същия начин.Бих те посъветвала да не мислиш за зъбите първо.Нащо педи така ни нареди ,че уж зъб та гнойна ангина!лятото с 39градуса и аз се чудех на къда да хвана!Вече ходим на частно при един прекрасен доктор който не се хваща първо за забите.на този човек сам му много благодарна че го има!

# 3
  • Мнения: 2 000
Възможно е. Митко винаги преди да му излезе зъб имаше сополи и зачервено гърло.

# 4
  • Мнения: 1 217
Първия зъб на Калоян изби края на 10 месец.
Преди това беше с хрема 20 дни,но само запушено носле и сополи.
След известно време пак хрема,пак 15 дни и след няколко дена ми се усмихна и видях 4 горни зъба.

# 5
  • Мнения: 237
Е, аз мисля, че зачервено гърло и сополи няма как да е от зъбите. По-скоро е началото на някаква инфекция. Когато никнат зъбки се намаля имунитета, което е предпоставка за разболяване, но в никакъв случай не мога да се съглася, че това е от зъби.

# 6
  • Мнения: 4 406
възможно е да е зъб, да.

Общи условия

Активация на акаунт