Колко Ви вземат при транзакцията с Виза кард?

  • 680
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 660
Искам да попитам колко горе долу Ви вземат за транзакцията  при плащане с кредитна карта Виза от банката.Искам да пазарувам нещо от интернет сайт от Европа,но незнам колко би ми взела банката при плащането ми и дали си заслужава,ако комисионната  им е много голяма  newsm78,ако някой знае ще се радвам да ми каже приблизителна сума.
Благодаря...

# 1
  • Мнения: 5 370
Искам да попитам колко горе долу Ви вземат за транзакцията  при плащане с кредитна карта Виза от банката.Искам да пазарувам нещо от интернет сайт от Европа,но незнам колко би ми взела банката при плащането ми и дали си заслужава,ако комисионната  им е много голяма  newsm78,ако някой знае ще се радвам да ми каже приблизителна сума.
Благодаря...

Аз досега ни веднъж не съм забелязала да ми взема комисиона при пазаруване също от сайт. newsm78
Виж, ако тегля от банкомат-реже глава.
НЕка и други се изкажат.

# 2
  • Мнения: 212
При плащане с кредитна карта на търговци (без значение къде) КОМИСИОННА НЯМА и никога не е имало. Виж за теглене на пари в кеш от банкомат - това е друг въпрос. както каза Жозефината - режат глави.
Така че спокойно си плащай с кредитната карта където си искаш - комисионни няма...

# 3
  • Мнения: 660
Да Благодаря,всъщност аз искам да поръчам очила от този сайт http://www.otticanet.it/versace.cfm,но понеже картата не е моя а на приятелка и ще и дам парите за покупката кеш и затова попитах,да знам колко още допълнително освен доставката и продукта трябва да и дам..

# 4
  • Мнения: 3 423
Като си види разпечатката, ще се разплатите.
Може би 2.50 Евро, не знам, не е голяма драма.
Обадете се и питайте в банката. Влезте в контото
и вижте, колко е удържано. Или се напийте и ти плати.

# 5
  • Мнения: 491
Може би зависи от банката. В банката където работя няма такса за плащане при търговец и в Интернет.

Общи условия

Активация на акаунт