вентолин

  • 5 635
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 100
Здравейте мамита,
Искам да питам има ли мами ,които дават вентолин /когато се налага естествено/ сироп или инхалации, и колко най-дълго сте продължавали?Мерси.

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Дъщеря ми беше на възрастта на дъщеря ти,когато се наложи да и се правят инхалации с Вентолин-курса мисля,че беше около 7 дни по 2 пъти на ден.

# 2
  • Мнения: 1 032
Лятото давах сироп, само че беше по схема. Първо по три пъти на ден, след това по два пъти, по един път и накрая го спрях( така ми каза лекуващата лекарка). Но колко време продължи даването на Вентолин, не мога да си спомня. Консултирай се с лекаря.

# 3
  • Мнения: 581
 Мойта щерка е изпила литри Вентолин сироп като беше малка.Давала съм го най-дълго за две седмици, като в началото на 6ч., после на 8ч. и последните  няколко дни само сутрин и вечер.
 Пила го е и за седмица, и за 3-4 дни.
 Задължително трябва лекар да го изпише, защото никак не е безобиден.

# 4
  • Мнения: 100
знам,знам.питам защото ние вече повече от 2 седм. сме на вентолин .първо сироп, защото беше със лек спазъм, после се усложни , бяхме в болница на инхалации, после продължихме инхалациите вкъщи и сега пак сме на сироп 2-3 дни и казаха да спрем.просто питам, защото ми се струва вече много време.всичко е под лекарски контрол, но имам чувството че вече я "натрових" от лекарства

# 5
  • Here, There and Everywhere
  • Мнения: 373
Ние сме имали три курса с инхалации, най- дългият беше около седмица като правехме по 5 инхалации на денонощие. Не сме прилагали схема, спираме инхалациите изведнъж, когато намалеят спазмите.
Щом ви наблюдават лекари, не се притеснявай.

# 6
  • Мнения: 1 029
ние сме пили сиропа,но педито каза, че не трябва да го давам повече от 7 дни.Предполагам,че е бил друг случай.

хайде бързо оздравяване Hug

# 7
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Една седмица най-дълго е пил сиропа.След 1м пак повтори.Педиатъра ти какво каза?По-добре питай него вместо нас.

# 8
  • Мнения: 55
Повече от 10 дни не е удачно да се дава(дори и те са много).Ние сме пили вече 2 пъти от него,мисля по 2 пъти на ден. Peace

Общи условия

Активация на акаунт