imam nov problem-obriv po dupeto:(((

  • 1 057
  • 8
  •   1
Отговори
Molq vi daite mi savet-kakto pisah ve4e ot 1 sedmica sme na "Milumil"1 i akoto na malkata e dosta sgasteno i aka po 1 pat ,ot dnes zabelqzah 4e ima i obriv po dupenceto okolo anusa-dali tova e alergia kam mliakoto,za6toto az taka si mislq?Na 3 mai sam na konsultacii da iz4akam li do togava ili da se obadq na pediatarkata???

# 1
Направо се обаждай на доктора, защото може да е нещо безобидно, но може и да не е. Недей да чакаш. Ние с обривите се справяхме единствено и само с крем Бочко. Това за мен е най-изпитаното и добро кремче. Винаги ни помага, дори и на таткото Simple Smile
успех Simple Smile

# 2
  • Мнения: 5 577
За обрив изпозваме крем "Здраве". Най-добър е според мен. Бебешките пудри и кремове предизвикваха обрив.
Мога да те посъветвам да сменяш памперса често, да миеш дупето без значение наакано ли е или не. Посъветвай се с доктор все пак, да не е от млякото.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Чак алергия към млякото не е- просто от смяната на храната, от различното ако и е съвсем нормално да се зачерви дупето, да се появят пъпчици - не си внушавай Wink , нормално е седмица- две след смяна на млякото да има период на адаптация и при различните деца се изразява по различен начин.

# 4
blagodarq vi otnovo-toku 6to govorih s lekarkata i tq kaza 4e ne e ot mliakoto a reakcia ot smqnata kam adapt.mliako-(slava bogu)bqh se pritesnila ujasno-no nali sam "novobranka"-se 6a6kam Cry Posavetva me da nakisna dupeto v smradlika i da q maja s krem"Zdrave"...

# 5
  • Мнения: 444
Posavetva me da nakisna dupeto v smradlika i da q maja s krem"Zdrave"
И нас това ни оправя много бързо!

# 6
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
най-вероятно си го държала по-дълго наакано или пък си вкл пюре или сок - при нас поне пъпките бяха резултат от промявната на акито от новите храни

# 7
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
или марката памперси - пък може старите да са "умалели" и да не попиват достатъчно - ако кг-те му вече наближават горната граница  Wink  и като не попива дупето се обрива

# 8
  • София
  • Мнения: 8 275
Обрив ппо дупето получава, когато почне да ака на всяко хранене, ака докато яде, голям смях, отгоре наливаш отдолу пукат гащите Simple Smile.
Ползваме Бочко, Здраве и още един мехмем Елуком, той ние изписан от педито, не действай на своя глава, по добре се консултирай
Успех.

Общи условия

Активация на акаунт