Хидромасажна душ-кабина

  • 8 807
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 800
Харесали сме тази:
в магазина на Досев Импекс - Варна. Това което ни притеснява е, че е китайска, с 1 година гаранция само. Какво ви е мнението? Някой има ли купена душ кабина от Досев? Доволни ли сте от обслужване, монтаж, гаранционна и следгаранционна поддръжка?
Другия ни вариант е Викард с 3 години гаранция и уж не са китайски, поне не си признават, но поддушовото корито е плитко, а аз искам дълбоко заради малкия и отвътре всичко е в огледала, а на Досев е  бяла отвътре-акрилна, което е много по-лесно за поддръжка. Като екстри и цена са равностойни.
Ще съм благодарна да се включат с отзиви клиенти и на двете фирми.

# 1
  • Мнения: 1 049
Бих ти препоръчала друга марка http://duscholux-profi.de/dlxInt/intprodukte.nsf/wwwproducts/CC1 … cument&Land=I
но според мен най- важното е да провериш дали има сервиз на марката в близост до вас.  Peace

# 2
  • Мнения: 107
Нашата е от Викард, подобна е на модела,който ти си показала. Нямам никакви забележки. Единственият недостатък (не само за тази, но и други може би) е, че сифонът е малък и бързо се запушва с косми и трябва редовно да се почиства.

# 3
  • Мнения: 107
Ето я. Парна баня се води, но няма много разлика. Подготви се за ежеседмично търкане  Confused

# 4
  • Мнения: 1 409
Нашата е от Викард, подобна е на модела,който ти си показала. Нямам никакви забележки. Единственият недостатък (не само за тази, но и други може би) е, че сифонът е малък и бързо се запушва с косми и трябва редовно да се почиства.
С какъв препарат почиства сифон,че и на нашата кабина е малък и е ужас

# 5
  • Мнения: 1 800
Тези, които ви показах са без парна баня-само хидромасаж. За почистването писах - тази на Викард е отвътре цялата с огледала и ще пада голямо лъскане. Китайската на Досев е акрилна, бяла и няма толкова да личи. За запушването на сифина пресполагам, че препарат за отпушване на канали стандартен- Тубофло или нещо от сорта.
Никой ли няма китайска кабина? А клиенти на Досев?

# 6
  • Мнения: 1 409
Нашата е китайска,въпреки,че твърдяха,че е от Словения,но на кашона пишеше Китай.
Доволни сме,за сега няма забележки

# 7
  • München\Добрич
  • Мнения: 192
А някой да си е купил тая кабина от Метро: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=204481&photo=31  освен мен Mr. Green! Още е в кашона и не знам какво да очаквам, ако някой я има или има мнение споделете! Може и сравнение с други модели да направите, плюсове и минуси....

Общи условия

Активация на акаунт