Отговори
  • Мнения: 4 665
 Това е последната тема, която посвещавам на госпожата на дъщеря ми. Подготвила съм три жалби, като една вече съм подала до директора. Имам една, която ще е лично за шефа на регионалния инспекторат по образованието, една до Комисията по образование в Общинския съвет и една до министерството. Тая женица премина всякаква граница. След като днес намери в себе си наглостта да придърпа дъщеря ми използвайки я за да се докопа до мен и имаше наглостта да провежда разговори пред детето ми, това и беше. В хода на разговора най-нагло ми натърти да съм си преместела детето в друг клас или училище, защото нея не съм моожела да я изгоня. Никакъв педагогически подход, пълно безхаберие. Последните и изцепки са че си позволи да нарече детето ми тъпо пред целия клас, заряза я сама в 18.35 в училището единствено с пазача защото търпението и не стигнало да ме изчака 5 минути да пристигна, това че си позволи да коментира и разпитва пред целия клас децата на разведени родители кога тойчно ги взимат бащите им се случи неотдавна и ме накара да я намразя тотално. Има и още много за разказване, но изцепките и са прекалено много за да ги обхвана всичките.
 Стоеше днес, нагло ме гледаше в очите и отричаше за абсолютно всичко. И най-накрая като връх на наглостта си ме изгглуда ехидно и ми каза разберам защо съпруга ви се е развел с вас! Вярвайте ми щях да и изпукам един. Това е един дебил. Утре аз, тя и директора имаме среща. Той знае за жалбите, знае и за всичко останало. Умът ми не побира как тоя човек така и не успява да я контролира и защо я трая. Но това че си мисли че стола и е сигурен няма да забравя да го подчертая. Дойде финалния момент, който умишлено отбягвах. Явно ще трябва да си преместя детето в съседен клас дано поне там получава някакво нормално човешко отношение. Тая обаче бял ден няма да види.
 Признавам, не съм в течение в детайли. Ако някой ми разясни каквъ е пътя един подобен некадърник да отстъпи мястото си на някой, който е способен и го заслужава да ме просветли.
 бясна съм хора, с такава простотия и тъпизъм не се бях сблъсквала с години.
 

Последна редакция: вт, 22 яну 2008, 20:20 от Kasidy

# 1
  • Мнения: 152
дай 10 лв. на некви цигани да й набият канчето...

# 2
  • Мнения: 4 665
О, мина ми през мозъка. Не канчето, а някой двата крака да и начупи. Това обаче не решава проблема, като и махнат гипса пак ще се върне на работа и пак ще тормози или моето или друго дете. мислех си и за позорната тарелка с фекалии залепена и в лицето насред учителскта стая. уви, назидателно ще е но няма да реши проблема.
 Интересува ме законовия или административен път до това да бъде отстранена. Наглостта в очите и като ми заяви, че няма да се мръдне от там ми е пред погледа вече два часа.

# 3
  • Мнения: 2 070
инспектората трябва да вземе жалбата ти под внимание.
другата ми идея е,направи я медийна звезда.
зашуми ли се в медиите........

# 4
  • Мнения: 4 665
Аз самата работя в електронна и ще се изтълкува странно, най-малкото може да помислят че използвам служебното си или положението на колегите за лична саморазправа. В инспектората ще вземат жалбата и какво, ще мине някаква тиха проверка и това ли е? Настина ще съм благодарна ако някой ме просветли за процедурите.

# 5
  • Мнения: 183
Най елементарното е да викнеш "Господари на ефира" и да я изтипосват публично !!

# 6
  • Мнения: 4 665
Най елементарното е да викнеш "Господари на ефира" и да я изтипосват публично !!
Нали се сещаш, че днес тя отрече всичко случило се пред мен, утре ще го отрече пред директора и какво ще постигна с господарите...те едва ли ще нацелят момента, в който тя цепи поредния си бисер пред моето и останали деца в класа. Това е един пън, едно дебелокожо и аз нз как да го нарека

# 7
  • Мнения: 2 070
не,правят се проверки,но трябва да има кой да те подкрепи.
намери начин да я компрометираш.
иначе ,наскоро видяхме какво могат медиите,
само от едно телефонно обаждане.
аз лично, бих се възползвала от служебното си положение, за да помогна на детето си.

# 8
  • Мнения: 804
Кас, моето предложение е смес от мнението на Паликарова и Гил Грисъм.
Първо си пусни жалбата в Инспектората и министерството.
Ако минат само "тиха проверка",както се изрази и няма ефект (гуспужата продължава да се прави на интересна), вдигаш джабала.
И хич не проявявай скрупули,че работиш в електронна медия.
Имаш право да защитиш детето си и себе си по най - добрия възможен начин.

# 9
  • Мнения: 4 665
 баси ужаса, и дне ми вика утре сте уговорили среща с директора аз няма да дойда, каквото имах да ви го казвам ви го казах  Shocked
 какъв е тоя муньо директор бе, не е ли негово задължение да и стъпи на врата и да и скръцне със зъби...майко, нямала да дойде ooooh!

# 10
  • у дома
  • Мнения: 7 140
Като пускаш жалби не забравяй да ти напишат входящ номер иначе е залудо...

# 11
  • Мнения: 4 665
Да, на тази която пуснах до директора дори там я входирах в канцеларията за останалите ще направя същото. благодаря за напомнянето.

# 12
  • Мнения: 804
Тя няма да дойде на теб да ти го казва,а на директора.
Тя му е подчинена и е длъжна да се яви,след като е извикана.
Това аз ако го направя в работата,изхвърчам,колкото и щеш връзки да имам зад гърба си...

# 13
  • Мнения: 4 665
Ако утре не дойде съвсем честно ще започна да си мисля, че е негов човек. Нз кой директор със самоуважение би се оставил негов подчинен да го резили и да не спазва разпоредбите му.

# 14
  • Мнения: 2 070
Ако директора не реагира,оплачи се от него,няма ли покровител,няма и некадърна учителка.

Общи условия

Активация на акаунт