Докторите ...

  • 833
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 699
Здравейте момичета !
Искам да отворя нова тема с докторите във Велико Търново , но ще Ви моля за открити и директни коментари , базирани на реалността !
Моят д-р е Младен Ангелов и за сега съм с положително мнение , но все пак аз тепърва тръгвам по дългият и труден път , по който Вие ходите !
Чувам обаче мнения , че не става за такъв тип проблеми като трудно забременяване , но все пак бих желала да чуя и Вашето на мнение , на всички изпатили от лекарското невнимание , незнание и неразбиране на Великотърновските лекари !

Вие сте наход !
Благодаря Ви !

# 1
  • Мнения: 7 716
Бих казала да се ориентираш към Плевен.

# 2
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 646
Здравей, по стечение на обстоятелствата познавам по-голямата част от лекарите в Търново. Баща ми също е лекар, така че говоря от опит. Д-р Ангелов е добър специалист за проследяване на бременност, за обикновени гинекологични проблеми, но не и за стерилитет. Миналата година се налагаше да ми правят фетална, за нещастие не стигнах до там. В разговор д-р Калейнски е препоръчал на баща ми София, Варна или Плевен. Това мисля че само по себе си е отговор къде да отидеш. За съжаление в Търново лекари, занимаващи се със стерилитет и следене на проблемна бременност няма.
Преди години Ангелов ми лекува раничка, хламидии също - след това не съм имала проблеми. Внимателен, обяснява, можеш да се довериш, но толкова.
От Калейнски имам лош спомен - наложи ми се аборт по медицински причини в 4 месец, защото той във втория каза - ще ти дойде Close Заради него имам уплътнение на лявата тръба.
Хаджирадев ме е израждал, на гинекологичния стол ме сваля, нищо че беше пръв приятел на баща ми. Ходих при него да каже какво да направя, по-интересно му беше как изглеждам, а не да ми помогне.
Мога да ти напиша роман за лекарите, но нито един не се занимава адекватно със стерилитет.

Последна редакция: ср, 23 яну 2008, 17:23 от Geia

Общи условия

Активация на акаунт