Пътуване с Бохемия до Охрид

  • 3 445
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 337
Търсих, но не видях такава тема, та някой ако има отзвуци моля да пише. Аз си харесах една оферта, доста приемлива ми се стори за тези пари. Отдавна искаме да посетим това място, наши приятели са ходили но не с агенция, та от всичко което ни показаха, останахме възхитени.
 Ако сте пътували с тях ще се радвам да споделите.  Wink
Ето за какво става дума:
http://www.bohemia.bg/prog.php?p=40&c=16

# 1
  • София
  • Мнения: 406
Пътувала съм с тях преди две години до Братислава,Виена и Будапеща за Нова година.Останахме доволни от екскурзовода(мисля,че се казваше Иво),шофьорите на автобуса бяха внимателни,екскурзоводите,които бяха наели в различните градове бяха доста изчерпателни .Разочаровахме се малко само от обслужването в хотела,за което имаше доста извинения от страна на представителя на Бохемия.Дано да съм била полезна,сигурно има и негативни мнения за тях,на аз засега не мога да изкажа такива.Приятни изкарване,дори да не пътуваш с тях. Simple Smile  bigdance2

# 2
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Темата не е за този подфорум, помоли модераторите да я преместят.

# 3
  • Мнения: 337
bmanolova Мерси за отговора.  bouquet
Въобще не зацепих, че темата не е за онзи форум, та се извинявам Embarassed

# 4
  • Мнения: 463
Пътувала съм с тях до Охрид. Всичко беше ОК. Весело изкарване!

# 5
  • Мнения: 11 747
Пътувала съм с тях до Гърция, много съм доволна! Peace

# 6
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Бохемия за мен са една от най-добрите агенции и едва ли ще останеш разочарована, така че давай смело. В Охрид съм била с друга агенция и пак бях много доволна.

# 7
  • Мнения: 1 120
Пътувала съм с тях преди две години до Гърция и след това Охрид. Останах много доволна, без никакви оплаквания, а и екскурзовода им беше отличен - Юри се казваше. Дано ви се падне той Peace

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
2005-та майка ми беше точно с Бохемия до Охрид. Без забележки и много доволна се върна...

# 9
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И аз съм пътувала с Бохемия (през 94 г.) до Виена. Нямах забележки, но беше отдавна.

# 10
  • Мнения: 337
Благодаря ви момичета, много ме зарадвахте! Hug
Вече нямам търпение да се откъсна от ежедневието, пък дори и за 2 дни. Празниците изкарахме у дома и много ни доскуча, дано и на нас ни хареса Wink

# 11
  • Мнения: 4 298
Пътувахме преди 2 г с тях до Гърция. Абсолютно недоволни се върнахме.
Екскурзоводката хич я нямаше, а за така наречения "хотел" много може да се изпише. Беше толкова потресаващо мръсно, че ни беше гнус да си легнем в леглата -спахме като си постлахме хавлиите, да не говоря за банята. Нямаше топла вода, мръсотия. В някои от стаите се оплакваха, че имало в хладилниците остатъци от храна на предни туристи.
Маршрутът беше чудесен, но тази гнусотия с хотела още ни вгорчава спомените.

# 12
  • Мнения: 2 700
Вдигам темата, за да не пускам нова такава.

Имам няколко въпроса към тези, които са ходили на такава екскурзия.
С какви пари трябва да тръгнем - евро или трябва да сменяме тук?
Какви пари трябва да се предвидят приблизително за храна (за обяд става дума).
Колко горе долу излизат допълнителните разходи за екскурзия по езерото и музеи (пълна програма)?

Благодаря предварително  bouquet

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
с колкото се може, повечко кинти в джобчето  Laughing

майтапче, де...
Ако се чуя с майка ми тези дни и тя все още помни, какво е било преди 2г. и половина, ще пиша.

# 14
  • Мнения: 2 700
с колкото се може, повечко кинти в джобчето  Laughing

Абе, то е ясно, че колкото повече, толкова повече Grinning, но ако сменя евра в денари, а после трябва да си ги чукам в главата ще се ядосам  Wink
Пък и от други балкански дестинации знам, че понякога е по-лесно да смениш пари от БГ. Та затова ми е питанката...

Общи условия

Активация на акаунт