Знаете ли нещо за това????

  • 815
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 102
Здравейте.Искам да ви попитам знаете ли нещо за появата на "вторични зърна" на гърдите(поне така ми го обясниха за по-накратко в родилното и нищо повече)Представлява издатина в областта на ареолата,доста по-малка от зърното(поне при мен е така)Казаха ми че не е нищо особено,но явно не се случва много често,защото се изредиха доста стажанти да ми разглеждат гърдите Wink Търсих из нета информация но не намерих.Сигурно защото не зная точното име но това "нещо".Все си казвам че следващият път ще питам доки, но все забравям Blush Не ме дразни и не ми пречи,освен когато кърмих,защото от тези т.н. вторични зърна течеше кърма Mr. Green
Интересно ми е какво сте чували вие за това(ако сте чували)и дали има и други като мен.Просто ми е любопитно.
Лек ден ви желая  bouquet

# 1
  • Мнения: 411
Е,как пък не се намери поне една мама да ти отговори  Confused
Аз лично чувам за първи път.Питай по-подробно лекаря си ,ако не ти обърне специално внимание поискай мнение на друг лекар!Също в нета можеш да се допиташ до някой виртуален специалист.Влез в гугъл и потърси някакви онлайн консултации.За друго не се сещам сега...успех! Hug

# 2
  • Мнения: 2 829
Аз имам нещо подобно, само дето не ми тече кърма от там. На лекар не съм го показвала, защото не ми е докарвало проблем, но си е точно като недоразвито зърно, отстрани на ареолата.

# 3
  • Мнения: 102
Е,как пък не се намери поне една мама да ти отговори  Confused

И аз това се чудя WinkВече си мислех че нещо съм дефектна Laughing
Говорих с една жена (от нета) която е като мен и тя най-просто ми го обясни така:Каналчетата през които преминава кърмата не са насочени всичките към зърното и затова избиват в страни от него.Нямало нищо притеснително(поне така са и казали докторите към които се е обърнала)
yanast след като родих първото си дете на мен също не ми е текла кърма от там(може би защото почти нямах)Но втория,особено първите дни,беше голямо мазало Blush

# 4
  • Мнения: 2 829
И аз мисля, че няма нище притеснително Grinning
Живот и здраве, дано скоро се сдобия с още едно дете, пък тогава ще пиша дали ми е текнала кърма и от там Laughing
 Hug

# 5
  • Мнения: 223
Това са едни малки пъпчици точно около зърното? В 4-ти месец съм и при мен тези нещица се уголемиха значително още в първите месеци заедно с гърдите.

Общи условия

Активация на акаунт