изневяра или греша

  • 4 375
  • 20
  •   1
Отговори
 :2gunfire
ох много съм притеснена за6тото не знам какжо става.полу4их някакво стренно бяло те4ение то е като на парцали като кисело мляко със сигорнност е гъби4нна инфекция но не знам от каде слет като правихме секс със мъжът ми тогава го полу4их няма сърбежи незнам какво става.та ние сме женени едва от 3г. възможно ли е наи ло6ото което аз си мисля ИЗНЕВЯРА.много ви моля даиите савет.сас сигорност отивам на лекар но до утре сърцето 6те ми пръсне.

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Гъбичната инфекция не е задължително да се пипне по полов път, така че не се вкарвай във филми.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Успокой се. Не е изневяра.  Grinning

# 3
  • Мнения: 3 241
Спокойно гъбичките могат от много неща да се появят. А след половия акт да са се поразмножили, щото им е било хубаво и влажно Wink

# 4
  • Мнения: 1 733
Уфффффффффффффф...

# 5
  • Мнения: 817
Да си пила скоро някакви лекарства ,да си била настинала...................,бялото течение не е непременно свързано с гъбична инфекция.Може да имаш някакво възпаление на половите органи.
Посети гинеколог и не гадай Laughing
А , асоцияцията с изневярата направо ме уби Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 2 005
Възможно е да си го получила това течение , ако си пила скоро антибиотик , така че  не се притеснявай  Peace

# 7
да обаче не съм приемала скоро никакъв антибиотик

# 8
  • Мнения: 4 053
Гъбичната инфекция не е задължително да се пипне по полов път, така че не се вкарвай във филми.

 Wink

# 9
  • София
  • Мнения: 903
да обаче не съм приемала скоро никакъв антибиотик

Аз антибиотик не съм пила от близо 10 години, но гъбични инфекции имам много често. Такива инфекции се получават от много неща - може да се получат дори от най-обникновен тоалетен сапун. Така, че недей да си измисляш глупости, а най-добре отиди на лекар и го помоли да ти обясни от какво се получават гъбични инфекции.

# 10
  • Мнения: 7 201
Спокойно гъбичките могат от много неща да се появят.
Именно!
Предразполагащи фактори за развитието на гъбично възпаление са: бременност, употреба на широкоспектърни антибиотици, кортикостероиди, имуносупресори, цитостатици, тежки изтощаващи заболявания; хипо- и авитаминози, болести на обмяната (диабет и др.), ползване на бельо от синтетични материали.
А сега се успокой,наспи се хубаво и утре на доктор!  bouquet

# 11
  • Мнения: 984
преди години и аз имах гъбична инфекция и мъжа ми също получи някакви гадости и като отиде на лекар, патката му казала, че това се предава по полов път и ако не е той неверника, сигурно съм аз. Голям скандал имахме. Да добавя и стреса, като една от предпоставките, наднормено тегло

# 12
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Темата май е за клуб "ДРАМА".
Тук се нарича ДиС  Peace

# 13
  • Мнения: 817
а,защо всичке сте толкова сигурни ,че е гъбична инфекция Rolling Eyes
Засилено бяло течение не е непременно предизвикано от гъбички.
На авторката и трябва освен гинеколог и психиатър Tired

# 14
  • Linz
  • Мнения: 11 619
преди години и аз имах гъбична инфекция и мъжа ми също получи някакви гадости и като отиде на лекар, патката му казала, че това се предава по полов път и ако не е той неверника, сигурно съм аз. Голям скандал имахме. Да добавя и стреса, като една от предпоставките, наднормено тегло
Мен колко пъти различни гинеколози са ме убеждавали, че един от двама ни кръшка... ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт