Мляко на Nestle

  • 497
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 734
Скоро Боби ще стане на 1 годинка и педиатърката ни препоръча преходно мляко на Нестле за деца над тази възраст. Съдържа йод, желязо, калций и ред витамини. Аз се каня скоро да го купувам, но не съм чувала нищо за това мляко. Имам само една брошура и нищо повече  Rolling Eyes.  Та въпросът ми е към майките, които са го ползвали за децата си - доволни ли са, харесват ли го децата, изобщо всякакви наблюдения които имат. Благодаря

# 1
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Минахме на "Нестли Джуниър" преди месец - досега сме изразходвали една кутия. Преди това бяхме на "Нутрилон 2". Мони си ги пие и двете. Моите наблюдения обаче са, че "Нестле"-то, въпреки че е с 50 гр. повече според указанията на кутията, свършва по-бързо. Правя на Мони всяка вечер едно и също количество мляко, 100 мл. /тя повече не иска/. Не знам защо е така! Не ми се вярва да лъжат в грамажа, но друго обяснение нямам!

# 2
  • Мнения: 1 734
А през деня даваш ли от това мляко, слагаш ли например в пюрето (може по този начин да свършва бързо)? Аз до сега така правех защото в противен случай абсолютно ми отказва да пие.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Мони хапва храна от млечна кухня. Пробвах да й слагам в супата или в яденето адаптирано мляко, но тя отказа да го яде изобщо. Понякога сутрин й правя адаптирано мляко с бисквити, но и него не го изяжда всичкото, а и го яде с голям зор. Затова се отказах вече от опитите. Хапва, освен адаптираното мляко, следните млечни продукти: сирене /сутрин в попарата - около 50 гр./, млечно кремче или грис /от кухнята/, а в събота и неделя - млечна каша и вечер по един "Уогурт" /125 гр./. Освен това гледам да й давам само плодови пюрета, които съдържат мляко /яде по поровин бурканче на ден/.

Общи условия

Активация на акаунт