Набръчкан корем

  • 2 777
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 005
Момичета,питах и в другия подфорим, но май въпросът ми е за тук. Я ми препоръчайте някакво мазило за корем, че ми е набръчкан. След 2 бременности с по 20+ и съответното отслабване кожата на корема ми стои набръчкана. Самият корем не виси, правя си там пресите ,но кажете нещо за стягане на кожата. Опцията пластична операция не стои,защото имаме планове за трето след 2-3 години. Другото ,което подобрява положението е да кача 5-6 кила ,ама и това не ме устройва. Та чакам нещо да ме посъветвате- крем или пък някакви процедури в салон,а?

# 1
  • Мнения: 285
Ами аз се мазах с този на avon но нищо не стана newsm78

# 2
  • Мнения: 983
Познато до болка чувство, и моя не е увиснал, но е сбръчкан + доста стрии, та вече съм се примирила Sad Нямам и възможност да ползвам скъпи продукти за мазане и затова ще си остана със спомените за коремчето ми преди двете бременности.  Confused

Но все пак ще следя темата с интерес.

# 3
  • Мнения: 3 622
И аз си правя коремните преси, но разтегнатата кожа си казва своето  Confused
Ще следя темата  Peace

# 4
  • Мнения: 13 664
не знам дали е въпрос на кожа но аз също бях с +18 първият път и с +22 втория. Оправих се с коремни преси стигнах до 200 на ден , плюс масаж на корема в посока на часовниковата стрелка с мазен или масажен крем.
опитайте

# 5
  • Мнения: 3 306
Ами аз се мазах с този на avon но нищо не стана newsm78
       и аз се мазах с него  newsm11

# 6
  • София
  • Мнения: 4 005
Мдам, като гледам май мненията са какво НЕ върши работа. Преди време някой беше хвалил Abdoshock на Biotherm. Но май ставаше въпрос за сланинката, за стягане на кожа дали ще помогне?

# 7
  • Мнения: 812
На Биотерм са хубави продуктите,аз имам стягаш против целулит и съм много доволна.

# 8
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не вярвам на мазилата. Твърдят, че и коремните преси не помагат, защото работят "отвътре", а дебеличкото е отвън. Опитай да въртиш обръч. Има страхотен ефект. Също системата Пилатес (има доста филмчета в нета, потърси) работи много върху корема.
Разбира се, мажи се с някакво кремче. Каквото и да е, стига да овлажнява и подхранва.
П.П. Личен пример не мога да дам. За моя радост кожата ми е вълшебна - разтяга се ужасяващо много и бързо се прибира. Останало ми е малко дебеличко след второто раждане и го моря по гореописаните начини.

# 9
  • Мнения: 757
според мен кремовете няма да помогнат за този проблем който описваш,само пластика Peace
а ако не с коремни преси то ще стане с мнооого коремни преси.

# 10
  • Мнения: 550
не знам дали е въпрос на кожа но аз също бях с +18 първият път и с +22 втория. Оправих се с коремни преси стигнах до 200 на ден , плюс масаж на корема в посока на часовниковата стрелка с мазен или масажен крем.
опитайте
посоката има ли значение? Shocked

# 11
щте следя темата с интерес защтото  моят корем е отвратителен като забременях качих 32 кг сега коремат ми е збрачкан увиснал с много стии  smile3514

# 12
  • Мнения: 71
Здавейте,
Моя позната (пак заради корема) ходи на масажи (всеки ден в продължение на месеци) с цел отслабване и стягане на кожата. Имаше ефект, но слаб.
А масажистът, който аз посещавам, казва, че почти всичко е възможно с кожата, но трябва да е продължително. Той предлага разни масажи пак за стягане, еластичност и т.н.
Но излиза доста скъпо за съжаление!

# 13
  • Мнения: 18 542
Ако е повредена структурата на кожата от преразтягане, нищо няма да има сериозен ефект освен пластика  Sad

# 14
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
не знам дали е въпрос на кожа но аз също бях с +18 първият път и с +22 втория. Оправих се с коремни преси стигнах до 200 на ден , плюс масаж на корема в посока на часовниковата стрелка с мазен или масажен крем.
опитайте
посоката има ли значение? Shocked

Има, да Peace. Лятото ходех на антицелулитни масажи и момчето ми масажираше и корема. От него знам, че на корема се прави само лек масаж и само по посока на часовниковата стрелка Peace.

Общи условия

Активация на акаунт