Количка

  • 1 239
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 655
Ние в момента избираме нова количка за новото ни бебче. За сега съм се спряла на Bugaboo Cameleon, но за близначките използвахме Jane и съм много доволна и от тази марка. Бих искала да видя и вашето мнение. Благодаря.

# 1
  • София
  • Мнения: 6 011
Попитай в подфорум "На пазар" за мнение за тази количка.

# 2
  • Мнения: 6 441
Ето тук има доста мнения за различни колички.Може да попиташ и за тази,което те интересува.

# 3
  • Мнения: 4 451
Количката, която си избрала е нова за нашия пазар и малко хора ще могат да споделят лични впечатления. Отиди в магазина, разгледай я, продавачката ще ти обясни за екстрите. Ще я сравниш с Jane и ще прецениш.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Попитай в подфорум "На пазар" за мнение за тази количка.


Най-добре е така да направиш.

# 5
  • Мнения: 724
Попитай в подфорум "На пазар" за мнение за тази количка.


Peace
скоро гледах че имаше тема за тази количка.

# 6
  • София
  • Мнения: 197
Аз използвам



И нямам никакви забележки. Стабилна и ужасно лесно управляема

# 7
  • Мнения: 756
прочети това , но според мен предните колела не са подходящи за дупки и яз търся нова количка - тази ми харесва , но колелата111http://www.mothercare.com/gp/product/B000KJZNHQ/sr=1-1/qid=1201164835/ref=sr_1_1?ie=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=71108031&mcb=core

# 8
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
За мен JANE е най-доброто.
Голям фен съм на марката и по-точно Jane Nomad и Jane Slalom.
По-маневрени и стабилни колички не съм виждала.

# 9
  • Мнения: 795
Не знам какво си харесала в Бъгабо-то, за мен, на външен вид поне, сравнение с Джейн не може да става  Wink

# 10
  • София
  • Мнения: 44 035
и двете са хубави, таака че най-добре ако можеш виж ги на живо и просто си избери едната.... аз на Хане по- ги харесвам, най-вече защото при богабуу детето спи с вирнати крачета....

# 11
  • Мнения: 2 663
прочети това , но според мен предните колела не са подходящи за дупки и яз търся нова количка - тази ми харесва , но колелата111http://www.mothercare.com/gp/product/B000KJZNHQ/sr=1-1/qid=1201164835/ref=sr_1_1?ie=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=71108031&mcb=core

Предните колела не са никакъв проблем и хората са го измислили, с едно движение дръжката се обръща и задните гуми стават предни, коша също се обръща.Ако не застопориш предните колелца количката остава толкова маневрена, колкото и когато са водещи.
Предимството на Jane (ХАНЕ се произнася) е положенията на гръбчето - не ляга целия кош, ами само облегалката и детенцето не е с вдигнати крачета, докато спи.Обаче Bugaboo Bee няма този проблем

# 12
  • Мнения: 655
Мерси за съветите.  Hug
Ние имаме вече Jane Powertwin(най-накрая намерих нашия цвят!) за близнаците. Jane Slalom Pro e на същия принцип като гледам, но за едно бебе. А и наистина като се замисля е доста добра марката. Thinking

Bugaboo една приятелка в Париж имаше, но беше друг модел-Frog и за това пуснах темата специално за този модел ако някой знае. Те са почти еднакви, но Cameleon има още няколко екстри до колкото знам.




А gia_fire каква марка е тази количка?


Аз ще погледна и в "На пазар".

# 13
  • София...........
  • Мнения: 955
Количката на gia_fire е Chicco модела е Trio S3.

# 14
  • plovdiv
  • Мнения: 130
А какво ще кажете за бебеконфорт - LOOLA .

Общи условия

Активация на акаунт