Количка Cangoroo : Victoria ili Dayana

  • 1 889
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте,
Извинявайте ако тази тема се повтаря, но имам нужда от съвет: Кой от двата модела колички на Cangoroo е по-добре да избера ? Аз не виждам много разлики, освен дръжките , но чух че май едната е по-тежка....
Ще се радвам на всеки отговор и съвет
Много благодаря предварително

# 1
  • София
  • Мнения: 518
Ние сме с Виктория и е доста тежка,сега ще я сменяме с друга-по-лека Peace

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Аз съм с Даяна. Супер лека е и за това я купих, но други недостатъци намерих за което съжалявам. Много е тясна - 8кг. бебе с ескимос не може да легне спокойно. Това 4е неможе седнало детето да гледа към теб пре4и пове4е от колкото предполагах. Покривалото може да се закопчава стабилно само в легналото положение когато бебето гледа към теб. Ще изкарам и така, но избора на колички на пазара е твърде голям за да свикваме с такива неудобства.

# 3
  • Мнения: 95
Здравей, моята количка е Виктория.В общи линии не съм доволна.Първо и сгъната заема толкова място, колкото и в нормално състояние.Заема целия багажник на Опел астра, истински ужас, няма къде да побера всичко останало.Когато е в положение за малко бебе, няма възможност за надигане на главичката му, а това е голям проблем.Козирката не обхваща плътно , има процепи и познай сега зимата с този вятър как я караме. Друго, което се сещам, е че самите тръби на количката не са овални, а а сплескани в двете страни , а чадърчета за слънце, които се продават са пригодени само за овални тръби. Така си ходихме лятото, със слънце в очите, или с една пелена, метната върху количката. Кошът е почти неизползваем, когато количката и бебето са обърнати към теб, т.е когато бебчо е малък. Трябва да я надигнеш цялата, вкл и бебето, за да сложиш нещо вътре. Това се сещам на прима виста.Другият модел не ми е мн известен,но по магазините има мн модели.Търси1

Общи условия

Активация на акаунт