Силикона-за и против

  • 3 517
  • 99
  •   1
Отговори

Анкета

Бихте ли си сложили силикон в гърдите?

Опции:

* Гласуването приключено: нд, 07 юни 2009, 12:51

  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Мили мамчета,аз искам да си сложа импланти откакто се помня,но все не намирам парички... Cry А сега,след като родих,малките ми гърди имам чувството,че вече ги няма хич..........Има нещо там,но то се е деформирало максимално.......УЖАС!!!!!При вас как стоят нещата?Знам,че повечето дами във форума вече са раждали и ми е интересно какъв процент от тях биха променили гърдите си/особено след раждането/.Аз определено смятам да намеря начин да си сложа,затова ако сред вас има такива,които вече имат,бихте ли ми казали как стоят нещата от финансовата страна?А боли ли?Харесвате ли резултата,или искахте нещо по-различно от това,което получихте?Да знаете,че ще си сложа!Не знам как ще намеря парички,но ако трябва заем ще тегля,но искам да се погрижа за самочувствието си!Пожелайте ми успех! Hug Peace

# 1
  • Мнения: 4 621
Да, бих Peace

# 2
  • Мнения: 9 973
опция 2,защото като теб съм с мекици,но не се чувствам непълноценна или комплексирана.Каквото имам-това е.Близки и приятели са ме оценили по други качества Wink(въпреки,че имах големи стегнати гърди)

# 3
  • Мнения: 1 900
Гласувах с опция три.
По принцип мнението ми е че ако това ще ти даде по-голяма самочувствие и мислиш, че найстина имаш нужда направи го Peace

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
опция 2,защото като теб съм с мекици,но не се чувствам непълноценна или комплексирана.Каквото имам-това е.Близки и приятели са ме оценили по други качества Wink(въпреки,че имах големи стегнати гърди)
Ох,блазе ти,ти поне си ги имала и сигурна съм,нещо е останало.А аз цяяяяяяяяяял живот нямам......Писна ми Cry Cry Cry!Искам да нося по-отворени блузки,изрязани бански/по-точно без горнище/...... Cry Cry Cry Cry Cry Cry

# 5
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 458
В "Красива мама" има доста подобни теми!Там ще намериш твоя отговор Peace

# 6
# 7
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Първа опция! Peace
Аз също съм с малки гърди и мисля за това. До сега не съм го направила, защото ми се искаше да родя първо. Ще видя как ще се развият нещата след това.

# 8
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Нямам нужда - преди да забремения носех чашка Д, а сега Е  Blush

# 9
  • Мнения: 1 183
Ако имам възможност да  Peace

# 10
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Ако имам възможност да  Peace

и аз така Peace

# 11
  • Мнения: 4 555
Аз не бих си сложила, но подкрепям решението ти да го направиш, щом имаш желание и щом това ще те направи по-щастлива  Peace
Бях с много малки гърди преди да забременея, сега са ми перфектни. Като приключа с кърменето, ще видим на какво мнение ще съм  Laughing

# 12
  • София, България
  • Мнения: 5 573
Аз бих си сложила след като родя  Peace

# 13
  • Мнения: 1 479
Гласувах за 2-ра опция.След бременност и кьрмене гьрдите ми пак са си малки и стегнати.Имам приятелка с "правени"гьрди,която ми каза ,че много боли след упойката.

# 14
  • Мнения: 559
Аз бих си сложила след като родя ако имам възможност. Бях с хубави гърди, сега са целите в стрии, а сигурно след бременноста и ще увиснат Sad Свикнала съм да ходя с дълбоки деклотета и както каза без горнище на плажа...но явно миналото лято е било последното такова  Sad А и мъжът ми е най-големия цицоман който познавам и сигурно и на него ще му е болно от това което е загубил!
Относно операцията -  знам, че не е страшна. Отиваш сутринта и следобяд вече си си вкъщи! Разбирасе възстановяването боли, но си заслужава! Паричките не знам колко са но мисля към 3000лв? Но недей да пестиш и една стотинка защото ще те оплескат нещо ако отидеш на по-евтино! Ако ще го правиш направиго на най-доброто място! Успех!

Общи условия

Активация на акаунт