връзка с бивша

  • 8 855
  • 134
  •   1
Отговори
Здравейте!
Искам да попитам поддържа ли някоя от Вас връзка с бивш или някой от бившите?
Аз съм семеен от 1 година, скоро очаквам да се роди първата ми рожба, но имам един проблем! Една от бившите ми приятелки непрестанно ме търси по телефона през деня. Постоянно отклонявам предложенията и много любезно. Явно сега е в труден период и търси ласки и утеха. Аз обичам страшно много жена си и никога не бих направил нещо което да я нарани. Незнам обаче до кога ще продължи това с непрестанното звънене. Понякога като нямам работа си говорим но не и давам повод да си мисли каквото и да било. Не мога да я отрежа и да и кажа да не ме търси повече и все се надявам че ще престане сама. Това продължава вече няколко месеца и като гледам няма изгледи да спре! дайте съвет какво да направя! Не че съществува някакъв шанс да ме изкуши но не разбира, обясних и няколко пъти че си имам семейство и обичам жена си, но все едно говоря на стената. Понякога чак става досадна и ми идва да и тегля една, но не го правя от добро възпитание. Понякога ми става жал за нея! незнам какво може да и скимне, може да вземе да ме търси в къщи и тогава ще трябва да се обяснявам за няма нищо!

# 1
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Като те гледам и слушам с единият крак си вече в кюпа на изневярата #Crazy всичките признаци и чувства на състрадание които проявяваш към бившата ти са налице особено това, че след нейните наглости нямаш сили да я разкараш. Момче само едно ще ти кажа на един член разтояние си от изневярата  hahaha

# 2
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Не,не поддържам връзка с бивши.

По темата или и игнорирай номера,ако не искаш да си чак толкова груб-кажи и в прав текст,че нямаш нищо против да си говорите отвреме-навреме,но нямаш намерение да се изявяваш като кошче за душевните и проблеми и я смяташ само за приятелка и нищо повече.Дамата сигурно ще се отрезви.Това да се опитваш да разваляш нечие семейство,при това щастливо,не го разбирам   #Cussing out

# 3
  • Мнения: 2 092
Като те гледам и слушам с единият крак си вече в кюпа на изневярата #Crazy всичките признаци и чувства на състрадание които проявяваш към бившата ти са налице особено това, че след нейните наглости нямаш сили да я разкараш. Момче само едно ще ти кажа на един член разтояние си от изневярата  hahaha
Peaceименно!

 hubavec,  ако беше жена май без гащи щеше да ходиш,ей така от състрадание ......... hahaha Joy Joy Joy

# 4
  • София
  • Мнения: 1 176
Аз обичам страшно много жена си и никога не бих направил нещо което да я нарани.

Нещо може да е:

-говоря си с бившата.
-правя секс с бившата.
-мисля/говоря за секс с бившата.

и прочие ....

Спри всички "нещо" с бившата, щом обичаш жена си, елементарно.
Успех.

# 5
  • Мнения: 676
Айде стига с това състрадание! Тя точно на това разчита. Гарантирам ти, моят бивш също така мислеше, че от състрадание ще се върна пак при него. hahaha

Казваш й кратко, точно и ясно "Не ми е приятно да ме търсиш! Престани!". Ако не вдява - смени си номера.

Жена ти знае ли за това? И как го приема? newsm78
Щом я обичаш наистина, ще пожертваш доброто си възпитание и ще отрежеш бившата. Wink

# 6
  • Мнения: 6 667
Жена ти знае ли за тези твои разговори с бившата? Ако не как би реагирала.
А на бившата й кажи, че нямаш тайни от жена си и й разказваш вашите разговори  Joy
Стига с това състрадание към бившата мисли за настоящето и бъдещето.

# 7
  • Мнения: 4 965
Айде стига с това състрадание! Тя точно на това разчита. Гарантирам ти, моят бивш също така мислеше, че от състрадание ще се върна пак при него. hahaha

Казваш й кратко, точно и ясно "Не ми е приятно да ме търсиш! Престани!". Ако не вдява - смени си номера.

Жена ти знае ли за това? И как го приема? newsm78
Щом я обичаш наистина, ще пожертваш доброто си възпитание и ще отрежеш бившата. Wink


Да, колкото повече внимание й отделяш, толкова повече я нахъсваш и й даваш надежди. Вредиш и на себе си, и на въпросното момиче. Отрежи я директно.
И бившата на мъжа ми действаше така - търсеше го, а той от възпитание не смееше да я отреже, да не я нарани още повече /той беше скъсал с нея/. Пък той дори не водеше разговори с нея, както правиш ти, а просто вдигаше и й обясняваше, че няма какво да говорят, че между тях няма нищо, че е с мен, че нейните обаждания го притесняват и т.н. А после ми мрънкаше колко се дразни. Бяхме още гаджета тогава, но разговорите ги водеше пред мен /т.е. никога не се опитвал да прикрие обажданията/ и наистина знаех за какво става дума.
Нещата обаче от нейна страна ескалираха и стигна до там, че започна да ходи на места, където ходим ние; намери ми телефона и започна да ми се обажда /тя не знаеше, че аз знам за нейните обаждания/ и да ми обяснява как те още имали връзка, привличане и т.н., та той просто се забавлявал с мен, но щял да се върне при нея. Идваше в работата ни /с мъжа ми бяхме колеги/. Буквално ни преследваше. Междувременно, ние вече живеехме заедно и подготвяхме сватба, което май допълнително я подлудяваше. Момичето буквално откачи за няколко седмици. Накрая мъжът ми си преглътна възпитанието и се срещнахме 3-мата с нея /в присъствието на наш близък адвокат/, като й обяснихме, че нейното се нарича тормоз и т.н.
Какво искам да кажа - ти можеш да приемаш нещата по един начин, но не знаеш тя как ще реагира и по какъв начин жена ти ще приеме евентуални действия от страна на бившата.

# 8
  • Мнения: 105
Разкарай на време "бившата", за да не те разкара скоро настоящата!
Явно не си извършил качествена раздяла, щом тя продължава да те търси.
А има и друг момент...да ти харесва това, че някой продължава да се интересува от теб, макар да си вече семеен (само предполагам) и това да е причината да не можеш да кажеш "Стоп".
Колкото до мен - да, поддържам връзка с бившите, колкото да ги поздравя за някой празник или като се срещнем на улицата спокойно да се попитаме един друг "Как си?".

# 9
  • Мнения: 395
Напълно подкрепям казаното от Либи  newsm10
Такива жени са голяма напаст.
Не се двоуми да бъдеш груб, а действай тя от нормална дума явно не разбира. #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 10
  • Мнения: 1 172
Спри да говориш с нея, докато тя прекрачва границите на нормалните ви отношения.


Пък ако си толкова състрадателен, намери й един приятел и тя сама ще спре да се занимава с теб. Явно й е скучно, щом сега се е сетила за теб.

# 11
Боже,ти си готов бе човек...съжалявал,говорел си,ама ей така....щото обичал жена си пък и бил добър!Я се стегни и се дръж като мъж!Или я отрязвай или ходи при нея и си направете филмчето Close

# 12
  • Мнения: 189
Аз контактувам нормално с моите бивши, но нямам връзка.

Прекрати това, ако държиш на жена си. Все пак се опитай да го направиш културно, защото отхвърлената директно жена, може да бъде много отмъстителна и кой знае какви ще ти ги натвори.

Моето мнение е да кажеш на жена ти, че те търси. Така ти няма да изпитваш вина, а и тя предполагам, ще оцени честността ти и ще й покажеш, че наистина нямаш никакви намерения към бившата. Жените не са чак толкова първосигнални, при нормален разговор, ще те разберат. И за двете се отнася.

# 13
  • Мнения: 917
всеки път и говори за жена си и я питай за съвети - как да я изненадаш, какъв парфюм да и купиш, къде да я закараш  Joy
ако не е много елементарна, ще схване намека  Peace
ако не спре до 2 обаждания - отрязвай я  Peace
ако жена ти разбере - бог да ти е на помощ  Joy

# 14
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Според някои жени, това което правиш е изневяра. Не зная твоята, дали е от тях...
Доброто си възпитание, аз лично прилагам към хора с подобно. В твоя случай, отдавна да бях теглила не една, ами сто и една "благословии". Още повече, че ненавиждам елементарни манипулатори.
Я, се вземи в ръце!!!

Общи условия

Активация на акаунт