ЗА КЪРМЕНЕТО НА ПОИСКВАНЕ

  • 931
  • 16
  •   1
Отговори
МОМИЧЕТА, ОЧАКВАМ БЕБЕ СЛЕД МЕСЕЦ И ПОЛОВИНА.ОТ ВСИЧКО,КОЕТО ИЗЧЕТОХ ТВЪРДО СЪМ УБЕДЕНА,ЧЕ ТРЯБВА ДА СЕ ПРИЛАГА КЪРМЕНЕТО НА ПОИСКВАНЕ. ДА Е ЖИВОТ И ЗДРАВЕ,ДА СЕ РОДИ ЖИВО И ЗДРАВО И ДА ИМАМ КЪРМА,МИСЛЯ ДА ГО ПРИЛОЖА. НО КАЖЕТЕ МИ КАК РАЗБИРАТЕ КОГА ДА СЛОЖИТЕ БЕБЕТО НА ГЪРДА- КОГАТО ЗАПЛАЧЕ ИЛИ Е НЕСПОКОЙНО,ИЛИ ПО КАКВО СЕ ОРИЕНТИРАТЕ?БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ!

# 1
  • Мнения: 9 973
има форум за кърменето,там ще ти разяснят най-добре Peace

# 2
  • Earth
  • Мнения: 1 952
има форум за кърменето,там ще ти разяснят най-добре Peace
smile3521
Има и много полезна библиотека.
 Леко раждане и успех  Peace

# 3
  • Мнения: 28
Здравей.Аз кърмих мойта бебка първите два месеца "на поискване" и двете се чувствахме много добре.Мисля,че сама ще усетиш кога да и дадеш да суче.Аз действах по интуиция и не сгреших.Все пак ние сме тези ,които най-добре знаеме от какво имат нужда бебчетата ни.Аз винаги й предлагах гърда,когато беше неспокойна.Ако ти откаже да суче,значи не е гладно,но така се успокоява.Не се притеснявай за нищо и ти пожелавам леко раждане! Peace

# 4
  • Мнения: 641
Бебето плаче винаги с причина- гладно,жадно,мокро,болка или му се спи.Много бързо ще се научиш да различаваш видовете плач или хленчене. Късмет.

# 5
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Нама начин да не разбереш - плаче, не спи - гладно е.
Леко раждане и живо и здраво бебче Peace

# 6
  • Мнения: 9 973
ний-вече като не спи е гладно Peace

# 7
  • Мнения: 176
Когато започне да мрънка винаги първо проверявам дали не е гладен...  Peace
Пжелавам ви леко раждане и всичко да е наред и с двама ви!   bouquet

# 8
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
А и да добавя при нас беше така - беше му малко кърмата (на 2 седмици беше) и не спеше по цял ден Tired

# 9
  • Мнения: 2 746
При първа възможност сложи бебето на гърдата!!! До тогава чети библиотеката на Кърмаческия форум, много е полезна! Grinning
Въоръжи се с помпичка за кърма и не чакай гърдите да се препълнят. Като усетиш, че са напрегнати, почвай да изцеждаш по малко, колкото да те облекчи.И най-вече - ревне ли бебето, давай цицка! Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 790
Аз изчетох цялата Библиотека на Кърмаческия подфорум - беше ми ужасно полезна. Чувствах се подготвена по доста въпроси с кърменето.
А иначе по въпроса ти- като се роди бебчо, сама ще усетиш кога е гладно и ще влезете в някакъв ритъм. Зраво бебче и успех  Hug

# 11
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Когато е неспокойно бебето и плаче винаги го слагай на гърдата,дори и да не е гладно ще се успокои от сученето.
Леко раждане.

# 12
  • Мнения: 5 539
Още от родилния дом усетих признаците на глад при сина ми - сумтене, забързано дишане, а на по-късен етап и проплакване.

# 13
  • Мнения: 64
Не се притеснявай, ще разбереш като родиш. Успех и леко раждане!

# 14
  • Мнения: 172
аз пък се чудя като кърмите на поискване как нагласяте нещата,че бебто да си ляга горе долу по едно и също време?

Общи условия

Активация на акаунт