термометър за ухо beurer - не мери вярно!!!

  • 4 552
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 41
Купихме термометър на beurer, който мери температурата в ухото и се оказа пълен боклук. Малката цяла нощ и днес през деня има температура и той все показва 37.4, тъй като ми се стори много топла и започна да се тресе извадих живачния и се оказа, че имаме 39.1. Много съм бясна  #Cussing out . Пишете кой термометър е точен и мери под 5сек., че малката я хващат лудите и борбата е голяма докато мерим температурата. Иначе имаме и два дигитални за подмишница, които също мерят различно но не с чак толкова голямо отклонение  Rolling Eyes

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 И аз имам такъв боклук на Mothercare , рядко вдигаме температура над 35 градуса.

 Ползвам електронен на Чико за 9лв., перфектен е.

# 2
  • София
  • Мнения: 7 182
По принцип термометрите за ухо не мерят много вярно. Трябва да се сложат изключително точно, което според мен на практика е невъзможно.
Има ли изобщо точни термометри, които да мерят под 5 секунди  newsm78
Аз лично все още меря температурата на детето в дупето, с дигитален термометър Microlife. Абсолютно точен е, сверявала съм го с живачен.

# 3
  • Мнения: 41
като го купихме и ние го сверихме с живачен и мереше точно, но сега много се изложи  Thinking. Нямам представа какво му става на този термометър  #Crazy

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Нямам представа какво му става на този термометър  #Crazy

 Смени му батерията.

# 5
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Къде в ухото поставяш термометъра? Ухото се състои главно от хрущял и логично не дава точен резултат.И аз в началото се подведох и мерех там, но вече не.

# 6
  • Мнения: 1 701
Моите наблюдения са, че електронните термометри винаги дават отклонение поне от 0,5. Тези, които имам - за ухо и биберон - са такива.
Вече разчитам само на живачния - под мишницата, като през това време я гушкам и пея песни, за да мирува.  Wink

# 7
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351


 И аз имам такъв боклук на Mothercare , рядко вдигаме температура над 35 градуса.

 Ползвам електронен на Чико за 9лв., перфектен е.
А този на Чико за къде е? Дупе, подмишница........
Ако има и линк от къде да се купи.......супер ще е!

Общи условия

Активация на акаунт