Забременяването-случайно или не?

  • 6 398
  • 104
  •   1
Отговори
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Чудила съм се доста пъти по този въпрос. Не знам имало ли е такава тема, може би да, но аз да питам как стана при вас. В смисъл въпросът ми не е дали бременността ви е била желана или не, а по-скоро има ли такива между всички вас, които да са забременели, макар да са използвали предпазни средства (било презервативи, противозачатъчни или други). А има ли забременели след най-елементарното "предпазно" средство-прекъснат полов акт? Или пък съвсем целенасочено сте работили по въпроса?
Та това ми е питанката. Вие сте  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 896
Или пък съвсем целенасочено сте работили по въпроса?
Целенасочено чак-не, просто спряхме да се пазим.
П.П. Забременяването понякога е неочаквано, но не става случайно! Wink

Последна редакция: чт, 24 яну 2008, 18:38 от Ulia

# 2
  • София
  • Мнения: 12 550
Да, абсолютно целенасочено и НЕслучайно. Не съм привърженик нито на случайните бременности, нито на пазенето тип "Вардааааа". Използвам противозачатъчни.

# 3
  • София
  • Мнения: 211
...А има ли забременели след най-елементарното "предпазно" средство-прекъснат полов акт?

Има, да  Laughing
Бремеността ми е Не планирана, но не и Не желана!

# 4
  • Мнения: 2 000
Съвсем целенасочено забременях и двата пъти. Иначе се пазим с презервативи и до сега не е ставал фал.

# 5
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
...А има ли забременели след най-елементарното "предпазно" средство-прекъснат полов акт?

Има, да  Laughing
Бремеността ми е Не планирана, но не и Не желана!
Точно това имах предвид, дали въпреки предпазните средства има бременност.
Иначе моята също не беше планирана, но пък беше много желана. Най-прекрасната изненада в живота ми.

# 6
  • Мнения: 9 973
решихме,че няма да прекъсваме половия акт вече и ще чакаме,ама не чакахме дълго-по-малко от месец Crazy

# 7
  • София
  • Мнения: 211
... Най-прекрасната изненада в живота ми.

Много правилно се изрази: най-прекрасната изненада в живота!  Hug

Иначе имам и една приятелка забременяла по същия начин- с метода "пазене". Години наред при мен беше ефективен, но явно съдбата си знае работата и нещата се промениха...

# 8
  • Мнения: 1 586
Хич не беше лесно при нас и хич не беше случайно.Опитвахме почти две години,ходихме по доктори,купувахме тестове за овулация ит.н.Слава Богу накрая се получи! Flutter

# 9
  • Мнения: 3 356
Планувано.Не обичам случайностите.

# 10
  • Мнения: 682
Планувано  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 3 478
Целенасочено и въпреки това и двата пъти изненадващо Mr. Green

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Планирано беше и въпреки всичко пак изненадващо  Laughing

# 13
  • Мнения: 1 951
Съвсем целенасочено си беше, но доста си почакахме - цели 4 години  Sad

# 14
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Изненадващо  Blush

Общи условия

Активация на акаунт