chai s limon i med za 4mesechno bebe

  • 3 455
  • 16
  •   1
Отговори
Moito slun4ice ne6to mnogo e nastinal, kiha ,ka6lia niama temperatura. #Puppy dog Pedito ni kaza da mu davam laika da pie ama svekurvata iska da mu slagam i limon i med Thinking dali da ia poslu6am, moge puk i da pomogne argue nali pove4e opit ima. posavetvaite me vie az se dvuomia.

# 1
Мед в никакъв случай не давай. След 1 година, даже и по късно.
Цитрусовите плодове също са след годинка.

# 2
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
в никакъв слу4ай мед и лимон след годинка. Не е сигурно, 4е ще му помогне за настинката, а най-много да си създадете други проблеми.

# 3
  • Germany
  • Мнения: 7 923
Момичетата вече са ти написали, но и аз да кажа - никакви цитрусови плодове и мед преди годинка. Аз бих те посъветвала да дадеш чай от шипки. Има много вит.Ц и се понася много добре от бебетата. Лайката също е алерген и аз не бих рискувала.

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Добре,че свекърва ти не е казала да му дадеш малко ракия да се стопли,ужас Sad
Има чай от лайка на Хип,ако искаш опитай с него.Ако ли не му свари.Аз ву давах на вашата възраст.

# 5
  • София
  • Мнения: 8 276
Цитат на: brigite
Мед в никакъв случай не давай. След 1 година, даже и по късно.
Цитрусовите плодове също са след годинка.


В никакъв случай!

# 6
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Цитат на: Moni
Момичетата вече са ти написали, но и аз да кажа - никакви цитрусови плодове и мед преди годинка. Аз бих те посъветвала да дадеш чай от шипки. Има много вит.Ц и се понася много добре от бебетата. Лайката също е алерген и аз не бих рискувала.

Споделям, рано е още и за лайката, и за меда, и за лимона!!!

# 7
  • Мнения: 4 406
пак ли свекито се изказа?

# 8
Мед не!!!! Много е опасно!

# 9
  • София
  • Мнения: 2 178
Писали са ти вече - ни едно от трите не е подходящо за такова малко бебче.
Нашата педиатърка първото, което препоръчва при настинка, е ампулки вит.С - 10 дена по 1 от 2 куб / вместо лимон в чая/. А за кашлицата - чай от семенници от дюля или само семки от дюля /много помага/.
Хайде, бързо да оздравявате Grinning !

# 10
  • Мнения: 1 214
лайката е потенциален алерген и е опасно да се дава на малко дете.На Хип обаче има специални чайчета,които са подходящи за вашата възраст (от 1-вата седмица,те са специално обработени и от лайката са извлечени алергизиращите елементи)   Wink
За меда и лимона няма да коментирам,то е ясно.

По принцип на бебета при настинки изписват Вит.С и калциев глюконат(последният изчезна напоследък от аптечната верига,не знам внасят ли го пак?)

# 11
  • Мнения: 46 492
Цитат на: PrincesaDundesa
............. калциев глюконат(последният изчезна напоследък от аптечната верига,не знам внасят ли го пак?)


Има го, миналата седмица купувах ....

# 12
  • Мнения: 1 383
Тази бъркоч дразни и моя стомах, какво остава за бебе...

# 13
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
На нас калциевият глюконат го изписаха за стафилокока в носа Rolling Eyes ,но лекарката УНГ само кършеше ръце и миказа,че хремата ще мине,когато детето стане на 1,5г #Crazy  #Crazy  #Sniper Но нямаше ефект и от него.

# 14
  • Мнения: 4 965
Вече почвам да се чудя дали нещо не си в ред или постоянно ни пускаш по пързалката  Thinking .
То не беше каша, грис и боза на 4-месечно бебе. Не беше дали бебето има нужда от психиатър, защото се плези, ама сега с този чай с мед и лимон направо изби рибата #Silly .
Защо не почнеш да му правиш попара с вино или пържени филии за закуска, а вечер задължително греяна ракия с мед срещу вирусите  #Cussing out .
Все пак става дума за бебе, при това само на 4 месеца!!!

Общи условия

Активация на акаунт