Момичета,след цветна снимка да се изчакали с правене на бебе?

  • 2 427
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 63
Момичета,
на 22.01.08г правих цветна снимка на маточните тръби с рентген.Моят доктор ми каза , ако искам да изчакам един месец с опитите за бебе, а ако искам пък не.Този рентген бил много съвременен и с малко лъчения.
Незнам какво да правя,някои доктори съветват даже 3 мес.да се изчака ...

Моля за вашите мнения. Hug

# 1
  • Където е сърцето
  • Мнения: 394
Аз изчаках само първия цикъл след снимката и на другия месец бях бременна,след 5 год.стерилитет.За съжаление и този път бременността ми не продължи дълго.Мисля,че е най-добре да се изчака само първия цикъл,ако се е облъчила яйцеклетката да се изчисти.А това че се забременява по-лесно след снимка и при мен се оказа така.

# 2
  • Мнения: 7 718
Можеш да продължиш опитите същия цикъл.

# 3
  • Мнения: 168
Забременях няколко дни след цветна снимка..
На същия преглед доктора ми каза, че пак.. и този месец нямам фуликули и следователно овулация и забременяване не било възможно. Когато видях двете чертички не можах да повярвам.
 Simple Smile

Успех!

# 4
  • Мнения: 63
Благодаря ви .
При мен на прегледа преди ЦС се видя фоликул , и тъй като едната тръба е буквално унищожена от операция на апандисит , а другата е проходима ,а фоликула е на яйчника с нормалната тръба затова се чудя дали да пробвам , незнам другия месец дали пак ще бъде от здравата страна...

# 5
  • Varna
  • Мнения: 1 094
а фоликула е на яйчника с нормалната тръба затова се чудя дали да пробвам
Пробвай и дано стане чудото!  Hug

# 6
  • Мнения: 763
На мен пък доктора ми каза, да не изпускаме цикъла, в който правих цветната снимка, в никакъв случай. Шансовете за забременяване след нея били много добри. А в твоя случай, направо ще е грехота да изпуснете цикъла. Действайте, и успех  Peace

# 7
  • Мнения: 2 382
Не изпускай този месец Simple SmileОблъчването е малко,а шансовете следващите месеци са по-големи Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 418
Аз мисля,че след снимка тръбите са най-проходими,тъй
че не чакай.Пробвай.

# 9
  • Мнения: 1 951
На мен ми казаха в цикъла със снимката да се пазим и да продължим опитите от следващия.

# 10
Моми4ета намен ми предстои ЦС вав вторник и малко се страхувам от резултата тъйкато имам само една траба  и ако не епроходима трябва да правия инвитро което не емного лесно заештото живея б 4ужбина .Надявам се вси4ко да е наред  Praynig  стискайте палци

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Гери,всичко ще е наред.Палците от нас,а от теб добрия резултат!

# 12
  • Мнения: 63
Благодаря Ви от сърце.Ще се възползвам от ситуацията и дано всичко да е наред.
 
Прегръщам Ви. Simple Smile

Последна редакция: сб, 26 яну 2008, 09:32 от gery_ch

# 13
  • Мнения: 57
И аз в сряда правех снимка на тръбите в  Тина Киркова и ми казаха този месец да се пазя от забременяване,сега като прочетох темата и доста се зачудих какво да правя.Не знам калъв им е ренгена?Ако някой знае,моля да пише в темата

# 14
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
не съм чакала.
Успех  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт