ТОТО!

  • 7 593
  • 70
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 407
Не спечелих, не е паднал джакпотът.
Играете ли?
Надявате ли се?Мечтаете ли?

# 1
  • Мнения: 389
В съседната тема за любопитни факти можеш да откриеш информацията, че ...

... вероятността да умреш докато подаваш фиша е по-голяма от тази да спечелиш. Laughing  Laughing  Laughing

# 2
  • Мнения: 467
Аа... умря коня отдавна, както се казва.... Пусках по едно време, пусках и после реших, че просто не си струва да се набутвам. Шанса е супер имагинерен. По-добре тез парички, които ще ги дам за фиш да отидат при накой, който има нужда... А печалбата - поне една усмивкаSimple SmileА, тя определено е по-ценна Grinning

Обаче.... може и да се наканя да пусна утре примерно... щото нещо съм в добра серия...а и не съм пускала от може би година...  Laughing

ПС: Помислих, че става дума за група Тото, като прочетох заглавиетоSimple Smile) И тъкмо потърках доволно ръчички, че ще взема да отида този пътSimple Smile))

# 3
  • Мнения: 2 005
Да , точно и аз съм на това мнение , че наистина можеш да се гътнеш докато  подаваш фиша , от колкото да спечелиш  Peace

# 4
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Комар с компютъра .... забрави  Mr. Green

# 5
Не вярвам в тотото,макар че понякога съм пускала.

# 6
  • Мнения: 3 622
Аз не играя, но мъжът ми пуска отвреме на време  Peace

# 7
  • Мнения: 2 401
Ами аз покрай некои други финансови загуби в последно време реших да пусна миналата седмица, ама тц.   Утре ако се сетя може пак да пусна.

# 8
  • UK/София
  • Мнения: 7 681



 Днес играх за първи път и спечелих Simple SmileНе ми тръпка определено пускането на фишове.Три кокошки изнервихме здраво жената в тотопункта докато се осъзнаем, но поне се посмяхме.

# 9
  • Мнения: 335
Комар с компютъра .... забрави  Mr. Green

Естествено, че няма никакъв шанс, откакто ни принудиха да играем с компютъра.

То, ако можеше компютър да гарантира честен жребий, нямаше срещите от Световното да се теглят на ръка.
Едва ли някой си спомня как се теглеха числата от тотото навремето, когато имаше и печалба "5+1"  Laughing
Ако това се въведе отново, статистиката за печалбите ще опровергае веднага теорията на вероятностите и ще обърне съотношението с инфарктите (освен, ако не се броят и инфарктите от радост при тегленето на числата).

# 10
  • Мнения: 375
Преди 2 мин.си проверих фишовете и...тц,нищо няма Thinking

# 11
  • варна
  • Мнения: 1 830
По принцип не играя, ама вчера пуснах и разбира се нищо не спечелих, то и едно число не мога да позная ooooh!

# 12
  • София
  • Мнения: 1 890
Комар с компютъра .... забрави  Mr. Green

Естествено, че няма никакъв шанс, откакто ни принудиха да играем с компютъра.

То, ако можеше компютър да гарантира честен жребий, нямаше срещите от Световното да се теглят на ръка.
Едва ли някой си спомня как се теглеха числата от тотото навремето, когато имаше и печалба "5+1"  Laughing
Ако това се въведе отново, статистиката за печалбите ще опровергае веднага теорията на вероятностите и ще обърне съотношението с инфарктите (освен, ако не се броят и инфарктите от радост при тегленето на числата).


     Помня, че даваха топките как се джуркат и май някоя се търкулваше по едно време.  newsm78 Това ли имаш предвид ? Ако не, не се смейте, спомените са ми отпреди 10-15 години.  Crazy
     А сега как е ?  Thinking Признавам си, на вие съм с тотото, никога не съм пускала.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 956
Надявам се, мечтая, но все забравям да пусна фиш Twisted Evil

От един лотариен билет скоро спечеих 1лв. - така и не отидох да си го взема  Rolling Eyes Трябва да играя и тото, току виж пак ми излязал късмета  Laughing

# 14
  • Мнения: 2 821
Комар с компютъра .... забрави  Mr. Green

Естествено, че няма никакъв шанс, откакто ни принудиха да играем с компютъра.

То, ако можеше компютър да гарантира честен жребий, нямаше срещите от Световното да се теглят на ръка.
Едва ли някой си спомня как се теглеха числата от тотото навремето, когато имаше и печалба "5+1"  Laughing
Ако това се въведе отново, статистиката за печалбите ще опровергае веднага теорията на вероятностите и ще обърне съотношението с инфарктите (освен, ако не се броят и инфарктите от радост при тегленето на числата).


     Помня, че даваха топките как се джуркат и май някоя се търкулваше по едно време. 
Ама как Rolling Eyes....не се ли джуркат вече?
Откога не съм гледала излъчването на ТВ.
Я споделете...
Пускам тото от време на време...рядко печеля тройка...Сега с тази истелия 3милионна - назнам Rolling Eyes.
Май неискам да печеля толкова пари по такъв начин.

Общи условия

Активация на акаунт