Филмов проблем !

  • 638
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 491
Не знам дали въпросът ми е за тази тема, ако не, моля да бъде преместен. Rolling Eyes
Та проблемът ми е такъв- записаха ми филм на Хари Потър за малкия, но са го разделили на две части. Има и две части субтитри, но като зареди втората част на филма, лепи отново първа част субтитри. cry
Моля, ако някой знае решение, нека каже, че малкия полудя.  smile3514
Пък и на мен ми стана интересен... Embarassed

# 1
  • Мнения: 738
Не са преименувани субтитрите от втората част Rolling Eyes На ДВД ли го гледате? Мисля, че не може да се оправи, трябвало е да се направи при качването им на диска. Ще трябва да ти го запишат наново... Ти не можеш ли да си го изтеглиш сама?

# 2
  • Мнения: 2 005
Просто трябва видофайла и субтитрите да са с еднакви имена, с изключение на разширението в края/.avi , . sub,. srt.  и т.н./.Може да си го качиш от диска на компютъра, да промениш имената на субтитрите и да го запишеш обратно на друг диск. За по-сигурно, освен преименуването, може да ги направиш всяка част, със съответните субтитри, в различни папки. Успех!  bouquet

# 3
  • Мнения: 738
Да, но когато е записан един диск може ли да се променя?

# 4
  • Мнения: 491
Абе аз на диска нищо вече не мога да направя, това го знам. Но интересното е, че всеки видеофайл и съответните субтитри са с еднакви имена, а вторите с други ( dvd1 и sub1; dvd2 и sub2). Гледаме го на DVD-то, не на PC-то. Може би трябва до прехвърля всичко на компютъра, да ги направя в отделни папки и да ги запиша на друг диск.
Ама все се надявах да има друг начин! Thinking Weary

Общи условия

Активация на акаунт