Как съхранявате герданчетата си?

  • 1 531
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 006
Споделете, моля, как го правите и някои хитринки, Wink защото колкото и да се опитвам да въведа ред, все са оплетени едно в друго... Embarassed
Има ли нещо измислено по въпроса? newsm78

Благодаря  bouquet

# 1
  • Мнения: 6 441
Закачам ги,а не ги прибирам в кутийки.

# 2
  • София
  • Мнения: 5 289
Връзвам си ги на фльонга Joy,извинявай не се сдържах,не ги съхранявам,слагам ги по кутии и толкоз,може би като са закопчани няма да се оплитат толкова.

# 3
  • Мнения: 2 936
в хладилника... Mr. Green

как...или са закачени някъде или са в кутии,несесери и т.н.

# 4
  • Мнения: 3 376
К'во се подигравате...?

И моите се заплитат въпреки,че са по кутии и несесери.
И нямам от онези "красиви" ръчички или клончета по които да ги закачам.

Дано се включи някой със смислен отговор или идея.

# 5
  • Мнения: 4 496
Моите са в едно чекмедже, но всяко е в отделна торбичка, от онези водонепропускливите, които се закопчават отгоре. Преди време, когато имах само 4-5 ги закачах на един ключодържател, от онези кожените с по няколко закачалки вътре.

# 6
  • София
  • Мнения: 39 758
В кутия ги слагам. Само златните на Дияна са отделно, в кутийка и платнени торбички.
Среброто ми обаче става ужасно като постои малко навън. И няма чистене.

# 7
  • Мнения: 1 802
Моите висят закачени.

# 8
  • Мнения: 302
Закачвам ги и не се оплитат, но аз и без това нямам много   33uu

# 9
  • София
  • Мнения: 7 797
Моите стоят в разни кутии и също се заплитат. Добре че не ги слагам често и не ме дразни.

Момичета, как ви висят герданите, къде ?  Crazy  Thinking

# 10
  • Мнения: 14 489
моите са в голяма кутия с другите бижута, но в отделни торбички. само по-късите и масивни си стоят така - те няма как да се оплетат.

# 11
  • Мнения: 4 496
Сега си спомних, че мама си ги закачаше горе на огледалото....Върнахте ме много години назад с тез герданчета.... Mr. Green

# 12
  • Мнения: 3 782
Имам много гердани и наистина като започнат да се заплитат ми действат много нервиращо #2gunfire Отиде два часа да ги разплитам, хем за си закопчани. Имам два, три което са поставени на едни лепящи дръжки отстрани на гардероба,но трябва да измисля нещо друго. Може би трябва да накарам мъжа ми да измайстори някаква закачалка само за тях. Да бъде в гардероба, че сега ги държа в една стъклена купа, имам и в кутии.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 161
И моите ги държа в кутия , заедно с другите бижута. Ами заплитат се .... Crazy

# 14
  • Мнения: 757
в аквариум Shocked
сериозно Laughing

Общи условия

Активация на акаунт