Книга Ферди Мравката на български?

  • 4 295
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 111
Здравейте, интересува ме дали сте виждали книгата за Ферди мравката на български език? И ако да, къде, в коя книжарница?

Мерси!

# 1
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
"Фердо мравката" я издадоха още през 80-те. Не са я преиздавали.И аз я търся под дърво и камък. И в библиотеките я няма.
Много е хубава книгата.А илюстрациите бяха страхотни.  Heart Eyes

# 2
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
"Фердо мравката" я издадоха още през 80-те. Не са я преиздавали.И аз я търся под дърво и камък. И в библиотеките я няма.
Много е хубава книгата.А илюстрациите бяха страхотни.  Heart Eyes

Аз обаче имам книжката за Фердо Мравката  ...второ издание 1995 на издателство Атика , с меки корици

http://attika.dir.bg/

# 3
  • Мнения: 111
Ей, тенкю, девойчета!   bouquet
Незаменими сте!
Аз книжката я имам на руски, но моят убавец нещо не разбира много добре, ако че да е четвърт руснак  Laughing
Още днес ще си я поръчам на бг!
Мерси още веднъж!   bouquet

# 4
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Амммииии, аз разгледах сайта и никъде я няма ...то като си помисля, 95 е преди 13 години, та  Rolling Eyes  "помощта ми " е безполезна

# 5
  • Мнения: 111
 Grinning Има я, аз я видях в сайта, но май трябва да им звънна  Rolling Eyes

# 6
  • у дома
  • Мнения: 7 140
Да,има я в заглавията ,но дали я има и налична?Който звънне да сподели информацията-има ли я,няма ли я...

# 7
  • Мнения: 700
Имам я в старото издание и е страхотна. Голяма, като А4 формат и със страхотни илюстрации. Ема я беше докопала и я беше разкъсала, но сега съм я събрала и ще я нося за подвързване.

# 8
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Книгата е със звездичка, което означава :

# Ако поръчате книги на стойност над 30 лв, получавате и подарък: книга по Ваш избор от каталога ни, отбелязана със звездичка ().
# Избраната от вас книга-подарък впишете накрая на поръчката си.

# 9
Книгата, която Атика продават е само едно-две разказчета от старата книга Фердо Мравката, много е малка и изобщо не може да се сравни с оригинала.

# 10
  • Мнения: 8 999
Аз си я пазя от моето детство. И мъжът ми си има негов екземпляр от неговото детство. Така имаме две - за двете деца по една.
Виждала съм я по антикварните сергии, където стоят в кашончета, а отвън има обща цена за всички книги в едно кашонче.

# 11
  • София
  • Мнения: 12 554
Аз също съм я виждала по сергиите със стари книги. Иначе моята е на майка ми от детството - издание края на 50-те и е с невероятни илюстрации.

Общи условия

Активация на акаунт