ясли в банишора

  • 942
  • 3
  •   1
Отговори
здравейте!синът ми е на година и три месеца.не мислех да го пускам на ясла още, но пак съм бременна и вече не мога да се справям.освен това сменяме квартала-местим се в банишора.там не познавам никого и незнам към коя ясла да се насоча. от форума разбрах кои са,но нямам представа дали стават.
ако някой е запознат, моля да ми отговори. мерси

# 1
Здравей! Аз съм в същото положение като теб.и също живея в банишора. Не мислех да го давам на ясла но май няма да имам избор.  Ако си разбрала нещо ще сум ти балгодарна да дадеш някаква информация.

# 2
Здрасти. Аз се глася за "Дядовата ръкавичка", само, че след историята с регистрациите незнам какво да очаквам, защото съм сто и някой си номер.. Cry
Тази ясла ми е най-близо. Другата в този район е "Братя Грим" ако не бъркам. И там положението ми е същото.... Ако знаеш нещо за частна ясла там някъде или в съседен квартал пиши.Коремът ми вече ми пречи и ми тежи да го вдигам(сина ми), трябва ми спешно ясла Rolling Eyes

# 3
Аз все още имам време но като гледам как вървят нещата май няма да се доредя за държавна. А и за частни гледах но не можах да намеря в района. То дори и в по далечни квартали не видях. Ако попадна на нещо ще кажа веднага.

Общи условия

Активация на акаунт