За дълга коса.........

  • 820
  • 9
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Момичета,дайте някакъв продукт за растеж на косата newsm78Мойта откакто се помня не ще да расте!Няма такава коса!Фризьорката ми каза,че не расте заради постоянното третиране,защото аз не я оставям на мира.То не са смяна на цвят през 5-6 месеца,то не беше изсушаване през 4-5 дена,то не бяха дърпания с преса.....Незнам доколко е от това,но много искам дълга коса CryИма ли някво мазило,което наистина помага за растежа,пък ако и подхранва заедно с това-още по- добре.Сега слагам кристали/ъж те спомагали за растеж/,ама аз разлика не виждам.Дайте да измислим нещо за таз мойта грива....Мерси предварително! Peace

# 1
  • Мнения: 2 725
Кристалите в никой случай не спомагат за растежа,а пък и те се слагат на връхчетата и не виждам как биха действали на растежа.
Значи това което биха ти изброили в следващите постове сигурно ще е:
-стимулант за коса на Икаров
-хининова вода
-бадемово масло
-също и различни домашни маски
Ако искаш погледни тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=260466.0

# 2
  • Мнения: 410
Аз пък се дразня, че моята коса расте бързо, с над 1,5см на месец. Отдолу никнат почти 70% бели корени и няма как да избегна боядисването + подстригването.  Confused

Ако действително "изнасилваш" по подобен начин косата си, чудя се как въобще имаш такава. Пресушаването на косата = убийство. И щом собствената ти фризьорка е посочила причината, значи трябва сериозно да се замислиш, какво искаш: да имаш или да нямаш коса. 
Не съм чувала от кристали да се стимулира растежът.  Naughty Те правят косата "жива" и копринена, като редуцират сухия ефект. При подобно третиране от твоя страна, скоро може да няма на какво да слагаш кристали!  Naughty И аз препоръчвам домашни маски (кис.мляко + яйце + мед след измиването с шампоан) и радикално минимизиране на третирането!

# 3
  • Мнения: 24
Аз имах същия проблем-косата ми стига до едно положение и започва да  цъфти.Но в момента започна да расте по-бързо,е ,пак си цъфти ,но вече е по-дълго.Пия Геритамин Нео-това са вит.А И Е

# 4
  • Мнения: 18 542
Косата ти ще расте толкова бързо, колкото ти е заложено генетично. Козметиката, маските и подхранването ще помогнат, но не очаквай чудеса.
За да имаш дълга коса, главното нещо към което трябва да се стремиш е косата ти да бъде здрава. Така няма да се налага да режеш големи количества - тоест кова което израства, трябва да е повече от това което отрязваш.
Ако наистина гърчиш косата си така както описваш, забрави за дълга такава. С каквато и скорост да расте, няма да може да ти насмогне.

# 5
  • Мнения: 21
Пробвала съм много неща , но за по-бърз растеж най-добре ми се отрази Себорал - има го по аптеките

# 6
  • Мнения: 2 414
Аз също си скъсих доста косата тази седмица. Sad но моята по принцип расте доста бързо и мисля да си взема Фитополинен,защото в една аптека ми го препоръчаха и казаха,че ускорява растежа./b]

# 7
  • Paris
  • Мнения: 1 727
poli__5 изчерпи темата Peace

# 8
# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Благодаря момичета!

Общи условия

Активация на акаунт