избор на мъж

  • 7 075
  • 90
  •   1
Отговори
Сбъркахте ли с избора си на мъж?Това ли е мъжът за когото сте си мечтали?Принцът на белия кон...
Винаги има какво да се желае още...
Аз ли?Ами аз май сериозно сбърках,но го разбрах окончателно едва след10-11 години и две деца.А сега накъде?Вече съм на 36 с бебе на ръце и тинейджърка в пубертета,на която даваме пример за анти семейство,и доходи колкото е майчинството...Коя от двете злини да избера- да изнемогвам с 200лв. сама с децата или с мъж  когото в един момент ме обича,а в следващият ...
Най-важното са децата Заради тях човек е готов на всичко...

# 1
  • Мнения: 824
НЕ СБЪРКАХ !!!

# 2
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Сбъркахте ли с избора си на мъж?Това ли е мъжът за когото сте си мечтали?Принцът на белия кон...
Винаги има какво да се желае още...
Аз ли?Ами аз май сериозно сбърках,но го разбрах окончателно едва след10-11 години и две деца.А сега накъде?Вече съм на 36 с бебе на ръце и тинейджърка в пубертета,на която даваме пример за анти семейство,и доходи колкото е майчинството...Коя от двете злини да избера- да изнемогвам с 200лв. сама с децата или с мъж  когото в един момент ме обича,а в следващият ...
Най-важното са децата Заради тях човек е готов на всичко...
А защо съпруга ти не работи?

# 3
  • Мнения: 6 167
Засега не мисля, че съм сбъркала. Определено мъжът ми е принц на бял кон.
След 10-11 години ще видим дали се е превърнал в жаба.
А може и аз да не съм вече принцеса, а парцалеса.

# 4
  • Мнения: 682
Определено не сбърках!

# 5
  • Мнения: 2 714
За брак от една година не не съм сбъркала.
Но има какво да се желае
Принцове на бели коне -няма,няма идеални хора.Въпроса е дали приемаш недостатаците на другия и да живееш с тях

# 6
  • Мнения: 474
Амииии, ако мога сега да се върна 8 години назад и да правя наново избор, сигурно пак щях да налетя на мъжа ми.  Laughing А това, че с течение на годините и след раждането на детето и всякакви други "съдбовни" събития, отношенията ни и ние самите се променяме... не знам дали с друг мъж щеше да е много по-различно. Та май не съм сбъркала в избора си. Не се замислям над това, гледам по-философски на нещата.

# 7
  • Мнения: 4 965
Не съм сбъркала и не съжалявам за избора. Чак принц на бял кон не е, ама и аз не съм спящата красавица  Whistling.
а и често нещата зависят от самия човек - т.е. сигурно и с друг мъж нямаше да живея по-различно, защото аз щях да съм си същата...

# 8
  • Мнения: 6 991
Мъжът ми е това, което исках от мъж.
Не съжалявам за избора си.
Надявам се да не съжалявам и след 10 години...

# 9
  • София
  • Мнения: 406
Принц на бял кон не е,но не сбърках.
Елизабет,съжалявам и искрено се надявам нещата да се оправят в благоприятна за теб посока. Praynig

# 10
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Сбъркахте ли с избора си на мъж?Това ли е мъжът за когото сте си мечтали?Принцът на белия кон...
Не съм сбъркала. Не, не мечтаех за него- не е принц, нито шейх, нито холивудски актьор. Но ме обича, обича и децата ни и ми дава цялата сигурност, която може да даде един мъж.


... какво става?

# 11
  • Мнения: 685
Всеки ден се замислям...  Thinking
А принцове на бели коня няма, както няма идеален мъж, жена и отношения!

# 12
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Не съм сбъркала - казвам за сега, за в бъдеще ли?
Не знам? то кой ли знае какво го чака в бъдещето Hug

# 13
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Не не съм сбъркала Peace

# 14
  • Мнения: 11 747
Не срещнах принца на бял кон! Confused

Веднъж сбърках сериозно, втория път дано не съм сбъркала...

Общи условия

Активация на акаунт