Проблеми с гърдите

  • 830
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 302
Здравейте всички!
Искам да попитам има ли момичета, при които са настъпили промени в гърдите в следствие на опити за бебе дълго време, както и след приемане на Клостилбегит (под лекарско наблюедние)?
Аз се опитвам да забременея от 1 година и 9 месеца. Имаше един период от 4-5 месеца, през който гърдите ми ставаха много болезнени, уголемени и напрегнати още преди овулацията. После това престана. Няколко месеца по-късно пих Клостил (5-9 ден, само един цикъл) по 1 таблетка дневно. Оказа се, че тази доза е силна за мен, получи се хиперстимулация и не стигнахме по инсеминация. Понеже имах 3 кисти, доктора предписа Ясмин за 2 месеца. Сега е края на 2-я месец. Кистите се махнаха, но през цялото време гърдите ми останаха уголемени и силно напрегнати. Чудя се нормално ли е това и до кога ще е така? Моля дайте мнения.

# 1
  • Мнения: 49
Аз пиех преди време ясмин и то доста дълго. Ефекта беше същия като при теб  bombs . След като го спрях почти веднага си възвърнаха нормалните размери. Даже сутиените които си бях купувала тогава ми бяха малко широчки вече  Embarassed. Според мен няма за какво да се тревожиш. Това все пак са хормони. Но пък ако много те притеснява питай доктора който ти ги е изписал.
Желая ти успех и дано скоро се похвалиш с добри новини  Hug   bouquet

# 2
  • Мнения: 421
И при мен беше така докато пиех противозачатъчни. За съжаление ефектът продължи само докато пиех хапчетата  Sad

# 3
  • Мнения: 445
Нормално е, не се тревожи! Наслаждавай се на големите бомбиGrinning

# 4
  • София
  • Мнения: 6 302
Благодаря ви момичета, надявам се и при мен да се нормализират нещата, защото аз нямам желание за по-големи гърди, а и чувството за дискомфорт и напрегнатост е доста неприятно.

Общи условия

Активация на акаунт