коричка хляб

  • 1 282
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 107
Мога ли да давам коричка хляб на 5 месечната си дъщеря за да си чеше венците?

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Това е един добър начин да се въведе глутен - при деца над 6м обаче Grinning
Можеш да дадеш изстуден в хладилника (измит и добре остърган) морков - няма да може да си отхапе нищичко от него, не омеква и няма да цапа Grinning

# 2
  • Мнения: 107
благодаря ти мила. аз давам морков но не съм го изстдявала и дрешките са оранжеви....

# 3
  • Мнения: 19 296
ами има специални чесалки за зъби.защо не даваш тях?

# 4
  • Мнения: 521
Това с моркова е чудесна идея. Може да глътне някое витаминче!

# 5
  • Мнения: 236
Някои деца не обичат чесалки, моята принцеса признава само сухар и морков

# 6
  • Мнения: 6 441
Аз давам коричка хляб от 6 месеца и половина,след като имахме вече 2 зъбчета-с него въведох и глутена.И според мен е рано за корички,изчакай.Моят син също не искаше чесалки.Затова измиваме хубаво на мама ръцето и кутрето се  превръща в страхотна безплатна чесалка.

# 7
  • Мнения: 195
само да питам, а коричката хляб от какъв хляб е? Ние в къщи ядем ръжен и не мисля че е много подходящ, а моя бебо много му се ика да му дам от него.

# 8
  • Мнения: 6 441
Давам бял.Бях чела някъде,че черният е подходящ за деца над 1,5 год.

# 9
  • Мнения: 2 652
Някъде бях казвала, че кокалчето е чудесна занимавка-чесалка. За предпочитане телешко ребърце или пилешко кокалче, но с добре отстранени хрущялчета.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Идеята с моркова е по-добра, но и със специалните чесалки може да опиташ Peace

# 11
  • Мнения: 4 400
на 8.5 м дадох коричка са пръв път и като се задави  Shocked няма да ви казвам как съм я тръскала и колко ме уплаши #Crazy
дано не ви се случи това през което минах - кошмар!

# 12
  • Мнения: 2 652
Хлябът като се намокри става много лепкав и като се залепи на гърлото, дребните не могат да го преглътнат и може да се задавят. Трябва да са посвикнали да дъвчат друга храна преди това (варени зеленчуци например, месце), за да се справят с хляба.

mamamari, кошмар направо. Малката така се задави с ябълка - и те са опасни.

# 13
  • Мнения: 107
ади не признава много чесалките, но с морков е супер.

# 14
  • Мнения: 254
При нас много вървежни бяха краставиците. Направо си умираше от кеф. Но само докато не започне да си отхапва парченца! Хляб започнах да давам доста по-късно - след годинката.

Общи условия

Активация на акаунт