Помощ за заведение?

  • 835
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте, момичета!
Отдавна ви чета и се радвм на успехите и волята ви, както и на неверятното ви чувство за хумор.
Най-накрая и аз се престраших да ви пиша и да разкажа историята си.
Никога не съм била особено слаба ( по-скоро приятно закръглен  Embarassed) Но по време на бременността станах като галеон. Все се успокоявах, че ще ми мине, че щом родя ще отслабна, но... не стана. newsm78
От четири месеца с мъжа ми сме отново в България (преди живеехме в UK), а от два аз съм на диета.   Peace
А сега - на проблема - диетата ми е доста спецфична и трябва да пия много сокове. В Англия имаше мн заведения, които приготвяха пресни плодови коктейли. Има ли такова място и тук, в София, нямам време да се заминавам сама - работя, а малкия отнема всичкото ми свободно време...
Моля ви, помогнете!  Hug

# 1
  • Мнения: 177
Здравей, не зная дали ще ти свърши работа но в София зная само две такива заведения казват се Фикс Микс,едното се намира на В.Левски след Раковска по посока Графа от дясната страна,а другото е в мола на Стамболийски ,мисля че правят и доставки,а цените са близки до тези в UK.Иначе машини за прясно изцедени сокове има и в някои супермаркети като напр. в Пикадили но там предлагат само портокалов сок.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 94
Абе хора тук във Варна във всяко заведение приготвят сокове от пресни плодове (фрешове), а пък за София сигурно и в най-забутаното кафе.  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 86
Абсолютно във всяко заведение могат да ти направят фреш. Отделно в по-големите магазини като Била и Пикадили продават фрешове на литър и можеш да се заредиш за няколко дни напред.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 419
В Сити Център София на етажа на киното има такъв корнър, както и в Мол София на етажа с билетите за кино - там се казва Bamboo health bar, на брошурката им прочетох, че имат и в Бизнес центъра в Младост 4.

 Hug

Общи условия

Активация на акаунт