Търся анастезиолог във Варна

  • 632
  • 5
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 974
Момичета аз съм от Варна, предстои ми раждане, но съм си избрала лекар който работи в АГ, (на който много държа и не искам да сменям) а там няма анастезиолог който да ми постави епидурална упойка, моля ако някоя от вас има познат или е имала подобен случай нека ме свърже с анастезиолог който би могъл да дойде в деня на раждането ми и да ми постави епидурална упойка в АГ-то. Ще си платя за услугта разбира се.
Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 5 622
Защо не се свържеш с д-р Добрева,или другия анестезиолог(забравих му името Embarassed ),които работят в Майчин дом?Поне там слагат ежедневно такива упойки и имат богат опит.
Просто иди в МАйчин дом и питай за анестезиолозите.Искай да говориш с който е на смяна.
На мен Добрева ми слага упойката,но е малко странна.Не ознавам другия анестезиолог,но незнам защо си мисля,че с него може да имаш по-голям успех.Пробвай и пиши какво е станалао.
Успех

# 2
# 3
  • Мнения: 5 246
Бубе какво имаш предвид по странна  Thinking д-р Добрева е много добър специалист и човек.Аз съм много доволна от нея  Simple Smile

# 4
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Цитат на: Radina
Бубе какво имаш предвид по странна  Thinking д-р Добрева е много добър специалист и човек.Аз съм много доволна от нея  Simple Smile


И аз така.Simple Smile

# 5
  • Мнения: 5 622
Бе и аз съм доволна,но ми се струва чешит малко.
Просто имам лични впечатления,не само като специалист,ами и като човек.Не я познавам толкова добре и мога и да греша,но така ми се струва все пак Neutral Face

Общи условия

Активация на акаунт