Относно полет с бебе

  • 704
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте!Предстои ни полет с бебе на 6 месеца.Интересувам се дали в самолета влиза и бебешкият и стол или той заминава на багаж,а бебето пътува в мен?И също какво ще ми разрешат да внеса в самолета?Адаптираното и мляко,само като суха субстанция и стюардесите ще ми дадат вода или?

# 1
  • Мнения: 195
много зависи с коия авокомпания. аз съм пътувала с BG air. столчето за кола можеш да го вземеш в самолета и да го ползваш ако има достатачно места. за АМ-можеш да си го приготвиш предварително. За бебешката храна няма проблем. Ако разчиташ на стюардесите мойе и да се разочароваш. няма място и за преобуване.

# 2
  • Мнения: 3 521
Зависи - някои компании допускат само определени марки детски столчета на борда - най-добре се обади и питай в представителството им.
При пътуване с бебе се позволява превоз на течности и храна. От друга страна стюардесите винаги могат да ти преварят на борда или да затоплят храната на детето, така че ти си преценяваш какво количество ще си вземеш.
В какъв смисъл какво ще ти разрешат да внесеш на борда?

Киана, за мястото за преобуване зависи от самолета, но аз до сега не съм летяла с такъв без, освен в един супер малък джет за вътрешни полети.

# 3
  • Мнения: 195
не знам с какъв летях но никак не съм доволна. дори не можаха да ми затоплят млякото на връщане от Бг-нямало къде. На отиване-нямах проблеми. за столчето не са ме питали за марка-имаше места предостатъчно и ми дадоха дори отделно за детето да не седи в мен.

# 4
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
  Летяхме с прикачване(т.е. сменихме 2 самолета),като при първият полет синът ми пътува в столчето за кола,а при вторият стюардесите  прибраха  столчето и  се наложи да го държа в скута си.Позволиха ми да кача термус с вода и адаптирано мляко.Обикновено,когато пътуваш с бебе всички са много мили и се опитват да те улеснят максимално.Лек път.

Общи условия

Активация на акаунт