Аборт по медицински причини

  • 2 783
  • 3
  •   1
Отговори
Здравей те,налага ми се да направя аборт по медицински причини .Моля за помощ някой ако може да ми даде информация къде е най подходящото място за това .Няма значение колко ще ми струва ,просто искам мястото да е добро ,а не да попадна на някой касапин ,които да ме лиши от шанса да имам бебче след това.Моята гинеколожка ме прати при Д-р Божилов в Майчин дом,но прочетох лоши коментари за него ,мислех да отида в Торакс ,но  и за там лоши  мнения.Благодаря предварително на всеки откликнал на молбата ми.

# 1
  • Мнения: 7 718
Аз лично съм доволна от Торакс -София.

# 2
  • Мнения: 18
Аз съм доволна от "Шейново"

# 3
  • Мнения: 94
На мен ми се наложи същата манипулация, не знаех къде да отида, а и не исках да се обръщам за помощ към познатите ми гинеколози по определени причини. Предпочетох Майчин Дом, тъй като е специализирана болница и се предполага, че там са наистина добри специалисти. Попаднах на една младичка и много мила докторка на 7 етаж. Отнасяха се внимателно и с разбиране към мен. Но обстановката е адски поттискаща. Честно казано не бих ти препоръчала да ходиш точно там. Защо не провериш как стои въпроса в Св. София. Те извършват такива манипулации и имат договор с НЗОК. Там работи д-р Велев, за който съм чувала добри отзиви, но нямам лични впечатления.
Успех и бъди спокойна, всичко ще е наред

Общи условия

Активация на акаунт