Първокласниците се преуморяват

  • 811
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 249
Моля ви, споделете дали и с вашите първокласници е така. Дъщеря ми е бледа и постоянно си търка очите. Струва ми се ужасно уморена. Не мога да преценя дали ги натоварват прекалено, защото нямам база за сравнение, но определено съм притеснена за детето. Не спи добре. Превъзбудена е. Къде ли ще ни доведе всичко това?

# 1
  • Мнения: 2 556
Моят не е преуморен засега, но той е в клас, в който спят следобяд, такава им е програмата.

За сметка на това днес ме извикаха по спешност, защото е претърпял инцидент. Прибрах си го окървавен, с много лошо разбита уста. Изглеждаше като боксьор след мач. Моите притеснения са повече, че в класа му падат явно големи боеве, а той не е от най-бойните и вече си мисля разни варианти за излизане от положението.

# 2
  • Мнения: 1 320
защо не пишете в темата за първокласниците ?
По въпроса ... не за сега е добре , дори иска допълнителни домашни да ми задавам за да се упражнява.

# 3
  • Мнения: 844
Като те чета, ми идва на ум да я заведеш на очен лекар. Това търкане на очите може да е от там и дано не съм права, но контролата няма да ти излишна.

# 4
  • Мнения: 216
Повечето хлапета са свикнали да спят на обяд в детската градина, затова им идва в повече цял ден без сън. Доколкото разбирам моя бандит си подремва в занималнята на чина. Не им е много материала, но стресът от новото място явно оказва влияние. На всяко дете му трябва различно време за адаптация.

Общи условия

Активация на акаунт