"Часът на Милен Цветков"

  • 2 751
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 539
Харесвате ли го? Водещия? Предаването?
По мое мнение Милен много изпростя в последно време. Оценявам всичко, което направи да популяризира някои благотворителни и общественозначими каузи, но напоследък просто издевателства над зрителите си. Търси евтини сензации, събира разни идиоти, за да им гледа сеира и да им се надсмива. И не зачита чуждото мнение, но това винаги е било характерно за него.
Дали не е време шефовете на Нова Тв отново да го пратят да си почине половин-една година и да си успокои нервите?

# 1
  • Мнения: 1 002
Непосилно ми е да го гледам това предаване .
Според мен Милен взима нещо , държи се много странно , много , все е един превъзбуден , все поскача един такъв
отделно тия зрители , които звънят ,  не бих могла да ги слушам повече от минута , освен срещу някакво заплащане  Laughing...
същото важи и за гостите на Миглена Ангелова ..
на тия хора ( водещите ) трябва да им се плащат някакви вредни , заради приказките , които трябва да изслушват всеки ден ...
аз ще се скапя психически , честно казано ... може и на тях да им действат по същия начин ...

# 2
  • Мнения: 3 622
Не го гледам защото не ми харесва  Confused

# 3
  • Мнения: 1 685
 PeaceПопренадул се малко напоследък Whistling нали е качил доста рейтинга Wink Иначе аз го харесвам-ама голяма част от тези които се обаждат #Cussing out" вие малоумни ли сте бе дами и господа" както казва "великия" проф.Вучков Joy Е няма такива зрители-с това "муте" Laughing и т. н. ooooh!То и сутрин при Лора и Коритаров е същото. Laughing

Последна редакция: нд, 27 яну 2008, 10:39 от teo_71

# 4
  • Мнения: 843
  Гледам Милен още от Здравей България" -   шоуто беше и с  директно  изказване на мнения и в Нет-а.   Мноооого добро попадение,  но не  знам защо, тогава  го отрязаха.
     Сега  гледам  често   предаванията, без петъчното.
       Още стои добре.    Един от малкото водещи, който си позволява Мнение.
       И си личи, че не му пука. Не особено, поне.

      Има  страннипредавания,  ама има такива попадения-яя   , че...
  Добро е шоуто., /мое мнение. /ама не е манджа за всяка трапеза.

# 5
  • Мнения: 2 018
Харесвам предаването. Мисля че Милен винаги е успявал да напипа пулса на обществото ни. Много от моите гледни точки съвпадат с неговите. Е, има моменти в които изгубва равновесие. Важното е да не губи интерес към работата си. Защото по едно време имаше момент, в който си мислех, че няма никакъв стимул да работи тази работа.

# 6
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Хич не му пука от нищо и затова го харесвам!! То има ли някой когото да харесваш-Бареков ли, Вучков ли, Азис ли.... newsm78

# 7
  • София
  • Мнения: 15 450
Много изпростя.Не го гледам, само от време на време закачам някоя минута от него.

# 8
  • Мнения: 2 718
Преди го гледах доста често,напоследък не.Милен ми харесва с това че има чувство за хумор и доста съм се смяла с него ,но има и доста дъски за дялане

# 9
  • София
  • Мнения: 1 402
Гледам го от време на време, харесва ми. Различен е, позволява си да бъде откровен в ефир и да има доста странници които търсят изява .... ми защо да не им даде сцена .....

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Миленчо се прави на велик, а не е... И адски много дразни... и гостите си и хората, които искат да изкажат своето мнение по телефона. И ха не му изнася на Миленчо говорещия или тезата му, веднага го прекъсва... Е, така ли приема чуждо мнение? Това ли е демократичност?

Изпята песен е и той и предаването му. И въобще, защо нито една медия не дава шанс на някой млад екип да се изяви? Все стари муцуни, все връзкари, все деца на известни... Аман  Tired

# 11
  • Мнения: 2 957
Миленчо се прави на велик, а не е... И адски много дразни... и гостите си и хората, които искат да изкажат своето мнение по телефона. И ха не му изнася на Миленчо говорещия или тезата му, веднага го прекъсва... Е, така ли приема чуждо мнение? Това ли е демократичност?



Точно! Харесвах го но това ме изнервя ужасно.Много грозно прекъсва хората, надвиква ги и на моменти се държи арогантно.

# 12
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Ами като не го харесвате, не го гледайте!!!! Има толкова други програми-гледайте тях!!! Peace

# 13
  • Мнения: 2 957
Ами като не го харесвате, не го гледайте!!!! Има толкова други програми-гледайте тях!!! Peace

Това което си написала е супер изтъркано.Вече даже и Милен Цветков не го използва.

# 14
  • Мнения: 2 018
Ами като не го харесвате, не го гледайте!!!! Има толкова други програми-гледайте тях!!! Peace

Това което си написала е супер изтъркано.Вече даже и Милен Цветков не го използва.


Изтъркано или не  Hug важното е че е dianivo е права!

Общи условия

Активация на акаунт