Коя от двете перални да избера?

  • 1 503
  • 24
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 086
Утре ще купуваме пералня,но все още се колебая между два модела.Ще се радвам да получа мнения за тях.С търсачката не намерих нищо за тези перални newsm78
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09023565
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09022150
Благодаря ! Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 3 814
Аз бих взела първата. Peace

# 2
  • Мнения: 14 472
и аз съм за аег.

# 3
определено АЕГ  Simple Smileуспех

# 4
  • Мнения: 3 641
И аз за АЕГ. МАй не трябва да се колебаеш, наистинаса много добри Simple Smile

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
нито едната.
Турски боклуци.

# 6
# 7
  • София
  • Мнения: 4 397
Ние сме с Аристона и съм доволна, но 1200 оборота е нашата  Peace
много добри отзиви съм чувала за АЕГ както са писали момичетата по нагоре, ама не ми харесва на външен вид  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 99
И аз се бях ориентирала към тази АЕГ, но когато я видях в магазина, изобщо не ми хареса. Купих си Gorenje 1200об/6кг, отложен старт и 3 год. гаранция Peace

# 9
  • Мнения: 1 800
Аз бих избрала AEG, заради отложения старт-Аристона няма.

# 10
  • София
  • Мнения: 4 572
Коя купихте?

# 11
  • София
  • Мнения: 4 397
Аз бих избрала AEG, заради отложения старт-Аристона няма.

И Аристон има отложен

# 12
  • София
  • Мнения: 1 086
Благодаря за отговорите,момичета! Hug
В крайна сметка купихме Аристона,оказа се ,че точно от този модел на АЕГ нямат вече,бил по-стар модела,а другите вече ми бяха скъпички.Не се съмнявам,че ако бяхме взели него-нямаше да сгрешим,но така се случи...А външният им вид наистина не е много привлекателен Mr. Green
Та така,надявам се да сме имали късмет с това аристонче,има всичко което ми е необходимо като програми(и отложен старт),не се чува,че работи и е много красива FlutterВече я изпробвах Grinning

# 13
  • София
  • Мнения: 1 889
 Честита покупка !   bouquet
 Ние си взехме онзи ден АЕГ, но по-стар модел с иноксов модел, и макар че наистина дизайна не е нищо особено, съм мн доволна.

# 14
  • София
  • Мнения: 4 572
Благодаря за отговорите,момичета! Hug
В крайна сметка купихме Аристона,оказа се ,че точно от този модел на АЕГ нямат вече,бил по-стар модела,а другите вече ми бяха скъпички.Не се съмнявам,че ако бяхме взели него-нямаше да сгрешим,но така се случи...А външният им вид наистина не е много привлекателен Mr. Green
Та така,надявам се да сме имали късмет с това аристонче,има всичко което ми е необходимо като програми(и отложен старт),не се чува,че работи и е много красива FlutterВече я изпробвах Grinning
Честито! Със здраве да си я ползвате.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт