Яслите в кв. Хиподрума - къде сте?

  • 563
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте,
моето бонбонче направи годинка и мисля от септември да я пратя на ясла, но.... newsm78 нямам идея къде са яслите в кв. Хиподрума и как става записването. Може ли да съм закъсняла? Мерси за съдействието МАМЧЕТА   bouquet  bouquet  bouquet

# 1
Опасявам се, че мнооого си закъсняла. Ако ще те успокои това-не си единствената, защото и аз съм на този хал. В Хиподрума има 2 ясли: ДЯ 31 и ОДЗ 80.Точните адреси не ги знам, но можеш да провериш в нета. Аз подадох молба на 2-ри януари и сме номер 99, като имаш впредвид че има около 20 свободни места. Сега ще чакам 4-ти февруари за подаването по интернет за ОДЗ. Подадох молби и в други ясли, които  горе-долу могат да се окажат по маршрута към моята или на съпруга ми работа, за да се застраховам, защото с големия ми син имахме горчив опит преди 2г. Така, че ако си решила , че ще ходите на ясла започвай да действаш отсега.Аз междувременно пуснах и връзки та не знам какво щее излезе. Успех ти желая.

# 2
  • Мнения: 5
Мерси kavi, но не можах да намеря адреса на яслата. Търсих  #Crazy #Crazy #Crazyв нета и във форума, но нищо. Би ли ми обяснила горе долу къде се намира Praynig Praynig Praynig. Даже във форума намерих една мама която я беше пратила в Люлин, така че ще съм ти много благодарна ако ми кажеш. А може и някой друг да се вкючи. Grinning

# 3
  • Мнения: 382
http://www.emaps.bg/emaps/content.asp?cboMaps=68134&mapSize=2&lng=BG     това сивото нещо, прилича на обърната буква "Т", между 7 , 13 и 14 блок е ясла №31.

Общи условия

Активация на акаунт