йонофореза

  • 1 887
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 779
 ходите ли на такава процедура?къде,какви пари?
 препоръ4аха ми го за свиване на порите...било нанасяне ти някаква киселина,която ги свивала,и регулирала мастната секреция Crazy

# 1
  • Мнения: 145
При йонофорезата се съчетава действието на постоянния ток с това на вкарваното лечебно средство. Йонофорезата е проникване в дълбочина на различни медикаменти (в зависимост от индивидуалния проблем) чрез лек галваничен ток. Използват се ампули с витамини,анти -акне,анти-бръчкови .. според нуждите на кожата,така че не се използва единствено "някаква киселина".
А за свиване на порите знам,че много добре действа д'арсонвал.
Цени .. ако е само йонофореза около 10,ако е съчетание с други процедури-повече .. знам ли,зависи от салон,кой град ..

# 2
  • Мнения: 779
 да,благодаря ти за информацията,..за София става на въпрос.то ще се пробва и ще се види,дано това омазняване спре,4е си по4иствам лицето много 4есто при козметик-на около 2 седмици и сигурно не е много хубаво(това стискане)за кожата Shocked

# 3
Аз ходих лятото 3 мес на йонофореза в седмицата по веднъж и си слагах ампула от морски водорасли за подхранване била много добра.

Последна редакция: пт, 25 яну 2008, 23:17 от сисисиiiiiiii

# 4
  • Мнения: 145
Едно толкова често почистване при козметик няма ли допълнително да стимулира кожата да се омазнява повече? Защо не се ограничиш само с подходяща козметика - кремове и измиващи? Аз не разбирам много де. Дано йонофорезата даде резултат   Wink

# 5
  • Мнения: 779
 да дано ...защото все се 4исти тая кожа и все има какво да "излиза"скоро след това Tired много ми е странно,по4истена е и след 2 седмици е същата..,..а това да се увели4и омазняването при 4есто 4истене,мисли6 ли newsm78!!лелеее,незнам ве4е,...но не може да ходя и с тия пъп4ици,много е кофти....защото наистина 4исти се,имам за4ервявания при всяко по4истване,а тва е травма,и така се повтаря непрекъснато....а с "дома6ните"средства измиващ гел/пяна,тоник,...помагат колкото да не лъщя,и да изглежда по добре,но си имам пъпките,никнат..и е грозно

Общи условия

Активация на акаунт