Queer Eye For The Straight Guy

  • 3 631
  • 68
  •   1
Отговори
  • UK
  • Мнения: 3 959


Пет гея с мисия да помогнат на един хетеросексуален мъж да открие стила в себе си.


Тед (храна и вино), Каян(стил), Джей(култура), Карсън(мода) и Том(вътрешен дизайн) имат само ден за да покажат на един хетеросексуален мъж правилния път към това да изглеждаш и да се чувстваш добре.

За четири години предаването има пет сезона и общо сто епизода, финалният е излъчен на 30.10.07г. В България можете да го гледате по ФоксЛайф всеки делничен ден от 19.00 с повторение в 1.00 през нощта и в събота и неделя в 11.00 с повторение в 2.00 през нощта.

Гледате ли го?

# 1
  • Мнения: 119
Гледам го с интерес когато го засека. По FoxLife го превеждат "Великолепната петорка" - затова предполагам, че в началото шоуто се е казвало така (Fab Five).
Харесва ми как от големи пънове "сътворяват" що-годе порядъчно изглеждащи мъже  Mr. Green За протокола най ми допадат Джей Родригез и Каян Дъглас  Whistling

# 2
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ами, не, предаването в началото се казва Queer Eye For The Straight Guy в първия и втория си сезон, а после става само Queer Eye. Fab 5 е номера на колата, с която се разхождат из Ню Йорк, а и така ги наричат в предаването. Иначе никога не се е казвало така. Simple Smile

На мен първо любимец ми беше Карсън, а сега съм луда по Каян, жалко, че е гей. Разкошен е. Иначе и Джей ме кефи, Тед ми е голямо дърво а Том ме дразни неимоверно, вероятно заради снимката му, с която започва самото предаване, гадна ми е. Но предаването е страхотно, гледам го с голям кеф, заливам се от смях на моменти, много са забавни, готини са, супер са. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 119
Аз заради джипа си мислех, че шоуто наистина се казва така. А и веднъж бяха облечени с якета, на които също пишеше Великолепната петорка.
Милото отказва да гледа предаването от-до само заради Карсън, но и той е съгласен, че резултата от усилията на момчетата почти винаги е много добър. А и му допадат идеите на Том.

Понякога оставам изумена как е възможно някои от героите да живеят по този начин. Имаше един тип, на който банята изглеждаше толкова мръсна, че ме бе гнус дори да я гледам. Да не говорим, че редовно попадат на участници, които не си мият чиниите с месеци....

# 4
  • UK
  • Мнения: 3 959
Абе не знам, ама имаше един миризлив, ама много миризлив, пишеше мюзикъли, та този, дето целия епизод му обясняваха колко вони и как около него не се диша, той отиде на супер важна среща с продуценти на мюзикъли като Авеню Кю и не се изкъпа. Щях да припадна просто. Хубавото на този епизод беше Каян гол.

Като стана дума за Авеню Кю, вижте това.
http://vbox7.com/play:f0b9fccd
Всеки път се побърквам от смях.

# 5
  • Мнения: 1 800
Гледала съм много от епизодите, финалния е много забавен, липсва ми шоуто. Наистина правят чудеса с някои стрейт гайс.

# 6
  • UK
  • Мнения: 3 959
Хм, как повече ви харесва написано на български, Каян или Кайън?

# 7
  • Мнения: 963
Запис!  Laughing
Гледам често (винаги, когато съм пред телевизора по това време). Половинката в началото беше категорично против и въобще отказваше да гледа... сега вече си има любимец  Mr. Green  (Джей).
Ужасно са ми забавни - може би по същата причина, заради която се кефя на Уил и Грейс... и въобще как изглеждат нещата през погледа на някой различен. Винаги нещо се обърква в края на предаването  Crazy  , наскоро бяха оставили на главния герой сума мръсни съдове, а му бяха изхвърлили гъбите за миене...
Малката Госпожица Мърморана, гледам, че ги следиш... В заставката по ФоксЛайф не дават Джей, а един ммм... афроамериканец - там каква е историята? Кой сезон дават тук? И, разбира се, откъде могат да се дръпнат?  Whistling  Мен Каян по ме кефи, ама не знам как би трябвало да се напише всъщност.

П.П. Била съм в гей-клуб на 2-ри февруари... Макар да не бяха толкова показни като Карсън  Laughing  , хората се забавляваха страхотно... Може би най-доброто парти, на което някога съм била... Та и оттам интереса ми към предаването... А, да (втори наближава) - ако знаете действащ гей-клуб в София ми кажете.  Blush

# 8
  • UK
  • Мнения: 3 959
Mда, от петимата само Карсън и Тед са избрани в самото начало за пилотното предаване, другите трима са сменени с Каян, Джей и Том, като Джей идва дори чак за четвъртия епизод. Не знам защо са сменени обаче. В рекламите за предавания по телевизията обикновено използват кадри от първите епизоди на въпросното предаване или сериал който ще излъчват, затова го няма Джей. Добре че са ги сменили, дъъ. Освен Том, той не ме кефи. Simple Smile

Дават втори сезон през седмицата и първи през уикендите или нещо такова, със сигурност до втори сезон. Да се дръпнат за съжаление не намерих откъде, има ги в Емуле-то, ама там е бавно и гадно.

И аз се кефя на Уил и Грейс. Wink

# 9
  • Мнения: 963
Вчера повтаряха стар епизод, мрън! Иначе мерси за разясненията.
Том и мен не ме кефи.  Laughing
Нещо май няма други фенове из форума...

# 10
  • Мнения: 738
Предаването кърти Mr. Green Страшно много ме кефи еййй! Всичките ги харесвам аз, гледам ги в събота и неделя от 11 и всеки ден от 2 през нощта Mr. Green

# 11
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мда, наистина май няма много фенове тук, ама то в БГ по принцип май няма много, което е жалко, защото е култово. Снощния епизод и миналия път ме изуми - свалиха 30 години от тоя човек, направо не е истина. Много готин го направиха.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 730
Аз го гледах преди години в Щатите, мега яко предаване е Simple Smile

Ама у нас не знам как ще се приеме, като се знае какви хомофоби сме нашата нация...

# 13
  • UK
  • Мнения: 3 959
Доколкото знам в Щатите е било прието много добре, в смисъл е било хитово, поне с такова впечатление останах от Интернет... Жалко че са го спрели. Тук го дават в много неудобно време, пък и по ФоксЛайф, та много хора дори не знаят за него. Иначе съм сигурна че би се харесало.

# 14
  • Мнения: 505
Гледам ги редовно  Peace и много ми харесват. Само дето моят мъж не ги понася, особено българският глас на Карсън  Mr. Green
Много сте прави за хомофобията в Бг, нямам мъж от познатите ми, който да можеш да накараш да гледа нещо подобно. Което за мен е лудост, защото не можеш да имаш различно мнение за някой, само заради това с кой спи  ooooh!

Последна редакция: пт, 01 фев 2008, 08:48 от Хапя

Общи условия

Активация на акаунт