Студена кръв

  • 2 113
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 342
Какво мислите за този сериал харесва ли ви...? Много е интригантски,но и мн.поучителен. Моите любимки са Каролина Дикман и Клео Пирес.

# 1
  • София
  • Мнения: 15 435
http://www.telenovella-bg.com/movies/info/cobras-e-lagartos- Аз си чета тук, има и форум със снимки.

# 2
  • Мнения: 610
гледам го от началото,много ми харесва,моята любимка от сериала е Летисия,а любимец Лусиано

# 3
  • Мнения: 342
Ако имахте възможност бихте ли постъпили като Фогиньо...?

# 4
  • Мнения: 123
 Да,хубав е и аз го следя.

# 5
  • Мнения: 1 282
Следя го и го харесвам.

# 6
  • Мнения: 123
А как е истинското име на героя на Лусияно?

# 7
  • софия
  • Мнения: 2 140
Гледам го,харесва ми,но много блудкав стана напоследък.

# 8
  • Мнения: 1 029
и аз съм с вас-фенка на сериалчето.Толкова съм се зарибила,че си изгледах последния епизод на бразилски Laughing

# 9
  • Мнения: 3 634
Гледам го,харесва ми,но много блудкав стана напоследък.

Но по това време давам пюрето на Мите. Аз харесвам Бел и най-много Елън. От мъжете Дуда и Естево/Естебо.

# 10
  • софия
  • Мнения: 2 140
Елън е голяма красавица в интерес на истината.А пък Бел ми е била любимка във всичките сериалчета,в които съм я гледала.

# 11
  • Мнения: 2 131
 newsm10 И аз следя сериала. Може би знаете, но все пак.... четох някъде, че в реалния живот Фогиньо и Елън също са съпрузи. На мен много ми допада неговата игра, представя много колоритен образ, с този Фогиньо съм се смяла с глас. На мен ролята на Бел ми е прекалено лигава /прекалено наивна са я направили/, иначе като визия е симпатична.

# 12
  • София
  • Мнения: 15 435
Мен пък Лусиано ме дразни, гледа тъпо и как все във важни моменти си губи паметта?Адски е дразнещ.Не бих постъпила като Фогиньо, дори намерени стотинки по улиците не взимам.

# 13
  • Мнения: 3 634
Не бих постъпила като Фогиньо, дори намерени стотинки по улиците не взимам.

Да не стане някоя женска свада....Аз незнам пред "срещата" с толкова пари как бих постъпила. Имам се за честна, но ако имам възможността ЦУМ да работи за мен... newsm78

# 14
  • по света
  • Мнения: 1 587
Запис  Peace

Общи условия

Активация на акаунт