Да похваля доктор Мазнейкова

  • 898
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 423
Днес доктор Мазнейкова ми изгори раничка на шийката на матката и направо съм възхитена от отношението и. Може би много от вас има недоволни от нея, но просто имах нужда да споделя с някой страхотното и отношение към мен. Миналия месец ми откри раничка на шийката на матката, която кървеше и беше доста голяма и се разбрахме да ми я изгори след цикъл. Аз умирах от страх от самата процедура, въпреки, че съм раждала, но тя така ме предразположи, така хубаво ми обясни всичко, и така не усетих никаква болка, толкова останах доволна от нея, че искам да я препоръчам на всички, които им предстои подобна манипулация, страхотна е.  bouquet

# 1
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Колко плати?

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 558
Що, да не би докторите да трябва работят без пари newsm62

# 4
  • Мнения: 423
60 лв. платих за горенето Peace, много ли е? Но какво значение имат парите когато говорим за здраве и добро отношение от страна доктор? newsm78

# 5
  • Мнения: 2 731
60 лв. платих за горенето Peace, много ли е? Но какво значение имат парите когато говорим за здраве и добро отношение от страна доктор? newsm78
Shocked.С какво те гори с ток ли?

# 6
  • Мнения: 764
Как така е била в добро разположение на духа.... newsm78,рядко и се случва..... Confused

# 7
  • Мнения: 423
Гори ме с лазер. Вече сигурно 10-на пъти ходя при нея в не добро разположение на духа не съм я засичала!

# 8
  • Мнения: 2 731
Гори ме с лазер. Вече сигурно 10-на пъти ходя при нея в не добро разположение на духа не съм я засичала!
Е, може би затова е толкова скъпо Peace.Иначе за д-та нямам впечатления Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт