какви шампоани ползват вашите бебета?

  • 2 607
  • 92
  •   1
Отговори
здравейте мили мами, споделете с какъв шампоан къпете вашите деца. Искам да го сменя на моето бебче.Ние ползваме на Чико.

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
чат от нашите бебета след около 20-тина години вероятно ще станат "Красиви мами", но до тогава мястото на тази тема не е тук  Crazy

а иначе по темата: първият шампоан на Надежа беше Бюбхен - нищо особено, втория Клоран - мммм... пак така, третия наистина ми допадна и на мен - Джансън с пшеничен зародиш, но пък той си е детски, а не за съвсем малки бебки  Rolling Eyes

марки колкото си искаш, лично мнение - Чико - то не е зле /нямам опит с шампоан,, но пък съм ползвала доста други бебешки продукти/

# 2
  • Мнения: 10 982
Досега съм ползвала Чико и Мустела, доволна съм и от двата.

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Пяната за новородени на Мустела до скоро,а сега измиващия гел за глава и тяло на Клоран-доволна съми  от двете :peace:

# 4
  • Мнения: 995
Все още къпя дъщеря ми с Мустела.

# 5
  • Мнения: 7 640
смених Нивеята с прехваления Бюбхен и съм много разочарована

# 6
  • Мнения: 265
Пяната за новородени на Мустела до скоро,а сега измиващия гел за глава и тяло на Клоран-доволна съми  от двете :peace:

# 7
  • Мнения: 1 546
Мустела  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 4 966
Две години бяхме на Бюбхен.В момента сме с Чико.
Доволна.

# 9
  • Мнения: 522
Защо не ти харесва Чико? Аз от раждането до сега само него ползвам и много ми харесва.

# 10
  • Мнения: 1 111
Преди само Бюбхен,но нещо го развалиха.Сега ползваме само Нивея Peace

# 11
  • Мнения: 1 322
Отначало Мустела, а сега Тео бебе.

# 12
  • Мнения: 7 640
Преди само Бюбхен,но нещо го развалиха.Сега ползваме само Нивея Peace

не е значи грешката в моя телевизор Laughing- в сравнение с Нивечта, Бюбхен нито се пени, нито мирише на хубаво

# 13
  • Мнения: 511
Пяната за новородени на Мустела
Peace

# 14
  • Мнения: 655
Ние винаги сме били с Johnson's Baby.

Общи условия

Активация на акаунт