Чували ли сте за...?

  • 1 966
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 619
Здравейте!Кабелния ми оператор(Кайбъл тел.) ми предлага оферта в която за 27лв. месечно ми включват кабелна тел. и стационарен тел..В стационарния тел. влизат 150 безплатни минути градски разговори,извън тях се говори по 4-5ст. в зависимост от трафика(натоварен или не) на мин.Инсталирането е безплатно,подарък тел.апарат.Разбира се ще имам нов тел. номер.До колкото разбирам ( до сега плащам 21лв. за кабелна ТВ в същата фирма) стационарния тел. излиза 6лв. месечно!Знаете ли за тази оферта и ако някой вече я е пробвал може ли да сподели мнение за това! Ще са ми от полза и други такива........за да взема решение! newsm78

# 1
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Това сигурно е обвързано с някакъв договор, за определен брой години. Така ли е?
И какво става, ако например, не си доволна и искаш да се откажеш на 2-рия месец. Какви неустойки плащаш?

# 2
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 639
Някой има ли информация по същия въпрос, но за Евроком?

# 3
  • Мнения: 317
Ние сме 3 в 1 на Кейбълтел - кабелна, телефон и интернет. Доволни сме. Можеш да си проверяваш изразходвания телефон по интернет и да видиш дали ти остават още минути. Има договор мисля, че за 1 или 2 години, не помня точно. Какво друго те интересува, питай.

# 4
  • София
  • Мнения: 619
moto колко ви е месечната такса?

# 5
  • Мнения: 2 013
moto колко ви е месечната такса?

И аз питам същото.
А някой офертата на Мтел за стационарен телефон плюс интернет проучвал ли е? Че засега нямаме стационарен телефон - не ща БТК, то не че ни и трябва особено, де, а от интернет доставчика не съм особено доволна.

# 6
  • Мнения: 4 298
И на нас ни предлагаха тази услуга 3 в1, но ни притесни едногодишния договор. Неустойката се изчисляваше не на база оставащите месеци до изтичане на договора, а на изминалите.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 783
Макс Телеком - нали сте гледали рекламата на "Големия пакет", също предлагат 3 в едно, за около 30 лв мисля беше.

# 8
  • Мнения: 307
И на мен ми предложиха тази оферта от Кейбъл Тел, но аз отказах само защото не искам да си сменям дом. телефон. Иначе пак съм на тях-интернет и кабелна телевия за 31 лв.

# 9
  • София
  • Мнения: 619
seductress доволна ли си от обслужването?Имам в предвид като качество на доставка на интернет по-точно!

# 10
  • Мнения: 4 298
И на мен ми предложиха тази оферта от Кейбъл Тел, но аз отказах само защото не искам да си сменям дом. телефон. Иначе пак съм на тях-интернет и кабелна телевия за 31 лв.
Ние плащаме 35,90  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 317
36лв. ни е таксата. Сега ще минаваме на 40 с по-бърз интернет.

# 12
  • Мнения: 106
1.Договора е само за  1 година
Към абонатите на кейбъл тел разговорите са напълно безплатни Simple Smile
Офертата си заслужава Simple Smile bowuu newsm10

# 13
  • Мнения: 307
Нямам проблеми с интернета, добър е толкова ,колкото и този на другите доставчици.

# 14
  • Мнения: 1 426
Макс Телеком - нали сте гледали рекламата на "Големия пакет", също предлагат 3 в едно, за около 30 лв мисля беше.

цените им въобще не са като в рекламата, а покрието не е навсякъде http://www.maxtelecom.bg/index.php?p=22

Общи условия

Активация на акаунт