Kaкво ви помагаше при гадене?

  • 4 903
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 187
Здравейте,при първата бременност го нямах този проблем,но сега е разли4но.Моля,ако някой знае някакви "лекове" да пише.Благодаря Ви!!!

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 518
При мен положението беше много,много тежко #Crazy от самото начало докато не родих не спрях да повръщам,че даже и доста време по болници лежах,именно заради това,честно да ти кажа нищо не помага,или поне няма нещо,което напълно да премахне гаденето.Аз през по-голямата част бях на инжекции-деган и церокал,биеше ми ги мъжа ми вкъщи,ефекта беше почти никакъв,но през цялата бременност си слагах и едни свещички-Вомакур-сутрин и вечер и като че ли те най-ми облекчиха гаденето,опитай те може да се слагат и от бременни,дано ти помогнат Peace

# 3
Преди да използваш лекарства опитай да хапнеш сухар, коричка хляб.Знам, че когато на човек му се гади не му е до ядене, но мен ме спасяваше това.

# 4
  • Мнения: 63
На мен до четвъртия месец нищо не ми помогна.Страшно беше.След това спря гаденето Peace

# 5
  • Мнения: 1 951
На мен ми минаваШе като хапна неЩо (в никакъв случай маzно), но само zа иzвестно време, после се почваШе наново... Така че си хапвах често, но по малко. Да уточня, че не съм повръЩала, само ми се гадеШе.

# 6
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Преди да използваш лекарства опитай да хапнеш сухар, коричка хляб.Знам, че когато на човек му се гади не му е до ядене, но мен ме спасяваше това.

 newsm10 smile3521

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 817
На мен до четвъртия месец нищо не ми помогна.Страшно беше.След това спря гаденето Peace

И при мен беше така  Peace

# 8
# 9
  • Мнения: 37
първите три месеца ми беше лошо,но след това се чувствах перфектно  Confounded

# 10
  • Мнения: 7 201
Тоник,сок от изцеден лимон или портокал. Peace

# 11
  • Мнения: 357
нещо газирано, но малко да не получиш газове и... не го мисли, отвличай си вниманието с нещо, колкото можеш  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 636
Нищо...до края на третия месец ядях само лимони и грейпфрути, но и от тях не се чувствах по-добре. После всичко мина, все едно никога не е било Hug.

# 13
  • Мнения: 745
ментови бонбонки!!! Blush

# 14
  • Мнения: 2 616
Газирана вода И за да ми е по-приятна си я смесвах с прясно изцеден лимон и си правех "домашна лимонада"  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт