халюцинации при температура?

  • 5 596
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 072
Здравейте,
случвало ли ви се е някога на вас или на децата ви да халюцинират при висока температура? Или просто при болест? Ако да, какъв тип халюцинации?
Благодаря предварително.
Сара

# 1
  • Мнения: 2 673
Да, случвало ми се е с дъщерята. Беше на около 7 години. Халюцинираше, че пред нея има врабченце и посягаше да го хване Cry

# 2
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
не , но бълнува и веднага знам ,4е с висока темп!

# 3
  • Варна
  • Мнения: 478
И моята бълнува и почва да говори много несвързани неща.

# 4
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Синът ми халюцинира при висока температура. Sad Прави така, сякаш пред него има нещо/ някого, когото иска да пропъди. Замахва с ръчичка, стене и вика понякога. Много е неприятно и страшно (за мен). Забелявам обаче, че това се случва когато започне всъщност да сваля Т. Или пък прави някакъв пик преди това.. не знам.
В началото мислех, че е от Беладона (хомеопатично, което използвах при Т). при последното боледуване обаче, понеже имах резерви спрямо беладоната, не му давах, но той така или иначе пак халюцинираше. Така че явно е от високата Т, а не от лекарството.

# 5
  • Мнения: 1 072
благодаря ви!
а в семействата ви има ли случаи на епилепсия? или фебрилни гърчове?

# 6
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
благодаря ви!
а в семействата ви има ли случаи на епилепсия? или фебрилни гърчове?

Не.

# 7
  • Мнения: 80
случи ми се за първи път на 26г. когато се разболях от грип -много е гадно Sick

# 8
  • Мнения: 526
случва ло ни се е, дори лекарката ни се обърка и ни прати на психиатър. Оказа се че бактерия е засегнала кората на мозъка на детето ни, нямахме зачервено гърло нито температура само запушен нос, просто вечер не познаваше баща си, след като се събуди посред ношите пищи. Просто вдигаме имунитета и сменяме климата.

Общи условия

Активация на акаунт